blogs

MEGOGO to interaktywna usługa telewizji cyfrowej

Serwis internetowy MEGOGO to największa platforma wideo obejmująca kraje Europy Wschodniej. Już w 2018 roku liczba użytkowników serwisu przekroczyła sześćdziesiąt milionów. 

MEGOGO można oglądać na telewizorze z funkcją Smart TV lub innego systemu operacyjnego. 

Odwiedź megogo.net z dowolnego urządzenia i ciesz się oglądaniem treści w wysokiej jakości!

Cechy interfejsu

Aplikacja MEGOGO ma prawie taki sam interfejs na różnych urządzeniach. Strona główna przedstawia główne sekcje, w których pogrupowane są treści: kanały telewizyjne, filmy, kreskówki, seriale, programy, sport. Każda sekcja jest z kolei podzielona na kategorie z dostępem do odpowiednich treści.

Ponadto aplikacja umożliwia wyszukiwanie według tytułu filmu lub serialu, nazwiska reżysera lub aktorów, gatunku, roku wydania i innych cech.

Filmowi, kreskówce lub serialowi towarzyszy opis, z którego można uzyskać następujące informacje:

  • tytuł, gatunek, rok i kraj produkcji;
  • ocena i recenzje;
  • ograniczenia wiekowe;
  • zwiastun filmu
  • czas trwania;
  • zawartość ogólna;
  • lista osób, które pracowały nad filmem (aktorzy, reżyserzy, scenarzyści, producenci);
  • urządzenia, za pomocą których można oglądać film;
  • języki lektorów, napisy.

Poniżej znajduje się wybór interesujących filmów – „Co jeszcze warto obejrzeć”. Ponadto seriale i filmy są pogrupowane według gatunku, a także innych cech. 

Wygodny odtwarzacz pozwala wybrać jakość wideo, ścieżkę audio, napisy w jednym lub innym języku, a także dodać film lub serial do „Ulubionych”. Każdy użytkownik posiada osobiste konto, na którym można personalizować pakiety, korzystać z kodów promocyjnych, bonusów itp.

Jakie są zalety usługi?

Dzięki MEGOGO możesz oglądać treści nie tylko na telewizorze, ale także na komputerze, laptopie, smartfonie i innych urządzeniach. Za pomocą jednego konta można oglądać ulubione programy nawet na pięciu różnych urządzeniach jednocześnie, bez utraty jakości obrazu. 

Oglądanie treści jest dostępne z dowolnego miejsca, w którym jest stabilne połączenie internetowe – z domu, domku letniskowego, środka transportu itp. Ale nawet w przypadku braku połączenia można oglądać filmy i seriale za pomocą funkcji pobierania. Jeśli wybierasz się w podróż, pobierz na swój smartfon co tylko chcesz i ciesz się wysoką jakością oglądania nawet w miejscach bez dostępu do Internetu!

Przeczytaj również:  Najczęstsze awarie wózków widłowych

MEGOGO jest obecne w ponad piętnastu krajach, zapewniając użytkownikom dostęp do ogromnej biblioteki ponad 400 kanałów w jakości Full HD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *