jumpthrow bind CS GO
Poradniki

Jumpthrow bind w cs go | Komenda na Jumpthrow

Podczas gdy wygrywanie gier w Counter-Strike: Global Offensive sprowadza się głównie do strzelania Headów i podkładania bomb, nauka efektywnego korzystania z użyteczności wszystkich broni może naprawdę być czynnikiem decydującym o awansie w rankingach CS: GO. Jednak zwykłe lobowanie wokół użyteczności to jedno, ale nauczenie się, jak najlepiej z niego korzystać, aby wygrać rundę, to drugie.

Znajomość wszystkich najlepszych granatów na mapie może być tym, co odróżnia udaną egzekucję na miejscu bombardowania od spryskiwania po stronie CT, a wiele z tych set-playów wykorzystuje jump throw bind. CSGO Jump throw bind zapewniają dodatkową moc i wysokość do standardowego rzutu w ustawieniu, co oznacza, że ​​możesz sięgać na dalsze odległości i wykonywać rzuty z bezpieczniejszych, bardziej niezawodnych kątów.

Użycie Jumpthrow może oznaczać, że blokujesz wejście do miejsca, zanim strona T się tam dostanie, lub odmówisz krytycznej linii wzroku dla AWP po ​​stronie CT, a wszystko to z bezpiecznego spawna T. Co więcej, wiązanie zapewnia niezawodność i spójność rzutom, co oznacza, że ​​skoki i rzuty są za każdym razem idealnie zsynchronizowane – już nigdy nie zawiedziesz swoich kolegów z drużyny dymem poza boiskiem.

Ale jak dokładnie ustawić jumpthrow bind w CS:GO, aby móc za każdym razem łapać te fajki? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć jaka jest komenda na jumpthrow w cs go.

Komenda na Jumpthrow w CS GO

Najlepszym sposobem na skonfigurowanie własnego jumpthrow w CS:GO jest utworzenie pliku konfiguracyjnego w katalogu CS:GO. Jest to prosty proces, który oznacza, że ​​wykonywalna akcja jest ładowana w grze przy każdym uruchomieniu. Bez tego musiałbyś wprowadzać polecenie konsoli za każdym razem, gdy rozgrywasz mecz – a to po prostu nie jest wygodne, prawda?

Musisz otworzyć aplikację Notatnik na swoim komputerze i zapisać plik o nazwie „autoexec.cfg” w katalogu CS:GO Steam. Zwykle znajduje się w C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg.

Przeczytaj również:  jak udostępnić gry na steam?

Następnie, gdy już to zrobisz, otwórz plik ponownie i wprowadź następujący tekst:

alias „+jumpthrow” „+jump;-attack;-attack2”
alias „-jumpthrow” „-jump”
bind „Klawisz np ALT” „+jumpthrow”

„ALT” w ostatniej sekcji to wybrany klawisz, którego chcesz użyć do wykonania akcji rzutu z przeskokiem i można to zmienić na dowolny klawisz, który najlepiej ci odpowiada. Klawisz ALT jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ znajduje się bezpośrednio obok spacji, na której większość graczy opiera kciuk, dzięki czemu ma łatwy dostęp. Sprawdzi się każdy z dodatkowych przycisków myszy lub coś, do czego można łatwo sięgnąć bez zbytniego ruchu, również działa dobrze. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu zastąpić pogrubiony bit dowolnym kluczem, który ostatecznie wybierzesz.

Po wybraniu konkretnego klucza, zapisz plik i sprawdź, czy znajduje się we właściwej lokalizacji. Następnie przejdź do swojej biblioteki Steam. Następnie musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy CS:GO, a następnie przejść do okna właściwości. Stamtąd upewnij się, że jesteś na karcie „Ogólne”. Teraz musisz wpisać ten tekst w sekcji „Opcje uruchamiania”: +exec autoexec.cfg

Dzięki temu CS:GO uruchomi polecenie w twoim pliku konfiguracyjnym autoexec za każdym razem, gdy gra zostanie uruchomiona, dzięki czemu możesz swobodnie korzystać z komendy na jumpthrow w CS GO.

Zobacz też: kody the forest

Komenda na Jumpthrow – zwiększ swoje umiejętności!

Korzystanie z jumpthrow bind w CS GO może naprawdę otworzyć Twoje możliwości i pozwoli wygrać więcej gier, niż myślisz. Czy kiedykolwiek próbowałeś poradzić sobie z przeciwnikiem AWP w środku okna w Mirage? Teraz możesz je całkowicie zasłonić w zaledwie kilka sekund po odrodzeniu. Chcesz palić Xboxa na nowym Dust2? Teraz możesz to zrobić z łatwością dzięki jump throw bind.

Możesz także użyć pliku konfiguracyjnego autoexec dla dowolnych innych poleceń konsoli, które chcesz wstawić do swojego doświadczenia CS:GO. Może być przydatny do tworzenia poleceń kupna – gdzie przypisujesz czynności, takie jak kupowanie AK-47 lub zestawu rozbrajającego do określonych klawiszy, aby zaoszczędzić czas – lub nawet rzeczy takich jak szybka zmiana celownika lub zmiana modelu widoku z prawej ręki na lewą. Wiązanie z wyskokiem jest jednak z pewnością najbardziej popularne i takie, które znajdziesz w grze.

Przeczytaj również:  Jak rozpalić ognisko w Minecraft?

W ten sposób skonfigurujesz własne połączenie ze skokiem i rzutem CS:GO – teraz jesteś gotowy, aby ponownie trafić na serwer i zaimponować wszystkim znajomym kilkoma sprytnymi nowymi zestawami granatów, które przeniosą Cię na kolejny krok na Twojej drodze do Global Elite.

Jumpthrow Bind w CS Go

Czy bind na jumpthrow jest legalny?

W standardowych grach rankingowych, na ESEA, FACEIT i większości turniejów jest legalny. Jednak warto przed turniejem zapoznać się z regulaminem. Organizatorzy mogą zablokować użycie tego cudownego rozwiązania.

Czy Jump Throw Bind oszukuje?

Nie jest to oszustwo, gdyż bez problemu można korzystać z tego rozwiązania podczas gier rankingowych. Nie otrzymasz za to VAC BANA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *