Facebook randki nie mam
Ogolne

Dlaczego nie mogę korzystać randek na Facebooku? – Facebook randki nie mam

Jedną z najnowszych dodatkowych funkcji są randki Facebook. Dzięki randkom na Facebooku poznasz ludzi, a dla niektórych istnieje szansa, że ​​nawet nawiążesz relację z tymi, których łączysz z używaniem profilu randkowego.

Korzystanie z nowej funkcji wymaga jedynie zalogowania się na jeden adres e-mail, ale utworzysz nowy profil, który będzie używany w serwisie randkowym. Po utworzeniu własnego profilu randkowego na Facebooku, który jest oczywiście odrębny od Twojego głównego profilu, użytkownicy będą Ci sugerowani lub mogą Cię znaleźć na podstawie Twoich zainteresowań, lokalizacji i preferencji. Chociaż jeśli w pewnym momencie jesteś zainteresowany konkretną osobą, nie musisz czekać, aż ta osoba skontaktuje się z Tobą, ale zamiast tego możesz zacząć najpierw do niej dotrzeć.

Chociaż nowa funkcja jest solidnie wydajna od momentu jej uruchomienia, zdarzają się sytuacje, w których mogą wystąpić pewne problemy, którymi zajmiemy się dzisiaj. W najnowszej odsłonie naszej serii rozwiązywania problemów znajdziesz łatwe do naśladowania rozwiązania, które mogą pomóc naprawić niewidoczną aplikację randkową na Facebooku. W tym artykule dowiesz się jak włączyć randki na facebook!

Facebook randki nie mam – dlaczego?

Zastanawiasz się dlaczego nie masz tej funkcjonalności lub jak włączyć randki na FB? Istnieje kilka czynników, które mogą powodować ten konkretny problem w tej nowej usłudze mediów społecznościowych, może to być spowodowane dwoma z następujących powodów: Jeden: nie korzystasz z aplikacji Facebook i dwa: masz mniej niż 18 lat. Biorąc pod uwagę fakt, że żadna osoba poniżej 18 roku życia nie może w żaden sposób założyć własnego konta, niewiele możemy z tym zrobić. Ale jeśli masz więcej niż 18 lat, jedynym rozwiązaniem problemu jest pobranie aplikacji na urządzenia z systemem Android lub IO, aby mieć dostęp do Facebook dating – Randek na Facebooku

Przeczytaj również:  Nowe podejście do ceremonii pożegnalnych

Jak naprawić randki na Facebooku? – Napraw FB Randki

Jeśli masz problemy z randkowaniem na Facebooku, na przykład nie pojawia się na urządzeniu, musisz wykonać następujące proste rozwiązania, jak to naprawić:

Po pierwsze: zaktualizuj aplikację Facebook, aby naprawić brak wyświetlania randki na Facebooku

Być może aplikacja Facebook nie jest najnowszą wersją, dlatego randki nie działają, prawdopodobnie musisz zaktualizować aplikację Facebook do dostępnej najnowszej wersji. Po prostu dotknij zakładki Aktualizuj, aby rozpocząć. Możesz również wybrać opcję automatycznej aktualizacji dla swojego urządzenia z systemem Android lub IO. Spróbuj sprawdzić, czy funkcja randkowania jest dostępna na Twoim urządzeniu i działa poprawnie.

Po drugie: Sprawdź połączenie internetowe

Jeśli uzyskujesz dostęp do aplikacji Facebook Dating połączonej z siecią Wi-Fi i nadal masz problemy z Facebook Dating, być może trzeba będzie sprawdzić połączenie internetowe i spróbować je naprawić. Być może Twoje połączenie jest wolne lub niestabilne ze względu na Twoją obecną lokalizację. Jeśli jednak masz połączenie z planem transmisji danych, możesz sprawdzić swoją sieć i sprawdzić, czy występują problemy z łącznością.

Po trzecie: włącz powiadomienia aplikacji Facebook

Jeśli powiadomienia aplikacji zostały wyłączone lub wyłączone, upewnij się, że Facebook jest wykluczony z tej listy lub możesz spróbować ponownie włączyć powiadomienia aplikacji Facebook, aby móc korzystać z usługi randkowej na Facebooku.

Po czwarte: Wyczyść pamięć podręczną w telefonie

Aby aplikacje działały szybciej. Twój telefon komórkowy przechowuje dane z aplikacji. Istnieją jednak przypadki, w których przechowywane dane ulegają uszkodzeniu, powodując, że aplikacja przestaje działać poprawnie. Wyczyszczenie pamięci podręcznej w telefonie komórkowym może czasami rozwiązać ten problem. Spróbuj sprawdzić, czy funkcja randkowania będzie już wyświetlana na Twoim urządzeniu i działa poprawnie.

Po piąte: Sprawdź, czy Facebook nie działa

Sprawdź, czy inni użytkownicy mają problemy z aplikacją Facebook, jeśli nie działa, jedynym sposobem, aby to zrobić, jest po prostu poczekać, aż znów zacznie działać

Przeczytaj również:  Dlaczego wiosną warto postawić na sportowe sneakersy?

Po szóste: Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację Facebook

Czasami odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji na urządzeniu z systemem Android i iOS rozwiązuje wszelkie konflikty powstałe z aplikacją. W ten sposób otrzymasz nową i zaktualizowaną wersję, aby móc korzystać z funkcji randkowania. Wystarczy dotknąć karty odinstalowania w telefonie komórkowym.

Po siódme: Skontaktuj się z Centrum pomocy na Facebooku

Jeśli po zastosowaniu się do wspomnianych rozwiązań, randki z Facebooka nadal nie są widoczne na Facebooku, możesz wysłać bezpośrednią wiadomość do zespołu pomocy technicznej Facebooka za pośrednictwem ich strony na Facebooku. Możesz to zrobić za pomocą urządzenia lub komputera z systemem Android lub iOS. Wystarczy dotknąć Centrum pomocy Facebooka znajdującego się na stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *