Ogolne

Czym jest Satlab SL800?

Słyszałeś gdzieś o profesjonalnym odbiorniku SL800 i zastanawiasz się, czym dokładnie jest? Przygotowaliśmy wpis, w którym dowiesz się najważniejszych informacji na ten temat i sprawdzisz, czy potrzebujesz tego narzędzia do wykonywanych przez Ciebie czynności. Serdecznie zachęcamy do dalszego czytania i zapoznania się z innowacyjnymi możliwościami tego odbiornika.

Satlab SL800 – co to jest?

Satlab SL800 jest to precyzyjnie wykonany odbiornik marki Satlab, która znana jest z wprowadzania najnowocześniejszych technologii. Zaskakuje pomysłowością, uniwersalnością oraz prostotą. Co więcej, odbiornik jest niewielkich rozmiarów, przez co gwarantuje maksymalny komfort przy pracy w tereniewszechstronność w codziennych czynnościach, a także niską ceną. Koszt odbiornika jest z pewnością bardzo atrakcyjny, jeśli mamy uwzględnić możliwości, które oferuje. Poniżej przedstawiamy kilka, bardzo istotnych informacji na temat urządzenia, dlatego koniecznie się z nimi zapoznaj, jeśli rozważasz zakup urządzenia. Mianowicie SL800:

  • wykorzystuje najnowszą płytę GNSS NovAtel, która umożliwia pracę na 555 kanałach,
  • ma wymienną baterię, która służy aż do 12 godziny pracy,
  • możliwość ładowania przez powerbank,
  • obsługuje sygnały GPS, Galileo, BeiDou, GLONASS, Navic, QZSS, SBAS,
  • lekka konstrukcja, która jest maksymalnie wygodna,
  • odbiornik jest wodoszczelny i pyłoszczelny,
  • niezwykle dokładny nawet w wyjątkowo trudnych warunkach pracy,
  • trwały materiał, z jakiego zbudowany jest odbiornik, dzięki posłuży przez wiele lat w niezmiennym stanie.

Przeczytaj również: Apple Iphone 13 – jakość na którą warto postawić

Satlab SL800 – do czego służy?

Ten poręczny i miniaturowy odbiornik pozwala na pomiary wykonane z centymetrową dokładnością bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń. W pełnym zakresie potrafi odbierać sygnały nawigacyjne GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, SBAS. Dodatkowym atutem jest doskonała sprawność produktu w terenie, w tym przy granicach lasu, ciężko dostępnego budynku lub w wykopach. Jeżeli więc szukasz sprawdzonego odbiornika z niezliczoną ilością funkcji, a jednocześnie zgrabnego i poręcznego – serdecznie polecamy Satlab SL800. Co ciekawe, niektóre firmy oferuje możliwość wcześniejszego przetestowania urządzenia w praktyce oraz sprawdzenia dołączonych do walizki akcesoriów, które mogą jeszcze bardziej rozszerzyć dodatkowe funkcje odbiornika.

Przeczytaj również:  Czym jest lombard, jak działa i co można dzięki niemu zyskać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *