Ogolne

Poznaj dywany dziecięce z kolekcji Londo

Oto prawdziwe eldorado dla wszystkich, którzy poszukują idealnego dywanu dla swojego dziecka. Bogactwo wzorów, kolorów i tematów sprawia, że każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli Twoje dziecko jest fanem zwierzątek lub uwielbia samochody to u nas znajdziesz coś specjalnie dla niego.

Dywan dla dziecka Londo 00.14 lila

Dywan dziecięcy w jasnych kolorach z motywem kolorowych motyli i kwiatów. Dywan jest wykonany z miękkiego i pluszowego materiału, odpowiedniego do użytku we wnętrzach użytkowanych przez najmłodszych. Na tle, w kolorze żywego różu, znajdują wielobarwne motyle i kwiaty. Kolorystyka opiera się na żywych barwach – niebieskim, zielonym, żółtym czerwonym przełamanych akcentami bieli. Dywanik cechuje się dekoracyjnością i doskonale sprawdzi się jako akcent barwny w stonowanym kolorystycznie wnętrzu.

https://www.dywany-chodniki.com/import-dywanypol/3305-dywan-dla-dziecka-londo-0014-lila-dp-.html

Dywan dla dziecka Londo 00117

Wzór na dywanie przedstawia kolorowy dywan z uśmiechniętą, pomarańczową buźką pośrodku, otoczoną trzymającymi się za ręce ludzikami. Postacie mają formę niczym z dziecięcych rysunków. Cechuje je uproszczona mimika oraz ręce i nogi z kresek. Dziecięce twarze są uśmiechnięte i maja rumiane policzki. Tło w kolorze jasnej zieleni przywodzi na myśl trawnik. Dodatkowym elementem dekoracyjnym są kolorowe kółka, umieszczona pomiędzy postaciami dzieci. Dywanik cechuje się dekoracyjnością i doskonale sprawdzi się jako akcent barwny w stonowanym kolorystycznie wnętrzu.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5618-dywan-dla-dziecka-londo-00117-dp-.html

Dywan dla dziecka Londo 004

Dywan dla młodych miłośników przyrody, przedstawiający życie morskie w formia bajkowej. Znajdują się na nim takimi ryby, rozgwiazdy, krab, delfin i żółw morski. W otoczeniu morskich roślin i koralowców cieszą się wspólnym czasem. Dywanik jest wykonany z miękkiego, pluszowego materiału i ma antypoślizgowy spód, który utrzymuje go na podłodze. Niezwykle kolorowy doskonale sprawdzi się jako miejsce do zabaw a paleta barwna, którą zastosowano jest na tyle uniwersalna, że sprawdzi się w każdej aranżacji. Dywanik wykonany jest w 100% z poliestru, dzięki czemu jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Jest również odporny na blaknięcie, co oznacza, że zachowa swój kolor i wygląd nawet przy częstym użytkowaniu i czyszczeniu.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/3285-dywan-dla-dziecka-londo-004-dp-.html

Przeczytaj również:  Spoty reklamowe

Dywan dla dziecka Londo 013

Dywan dla małych fanów dinozaurów. Przedstawia grupę kreskówkowych dinozaurów w różnych kolorach i rozmiarach spacerujących po zielonym trawiastym polu. Mają uśmiechnięte miny a każdy z nich ma inny kolor ( pomarańczowy, niebieski, różowy i żółty), dzięki czemu całość cechuje się różnorodnością. Jeden z dinozaurów leci po niebie, co dodaje całości dynamiki. Dywan jest uroczym i zabawnym przedstawieniem dinozaurów, z różnymi kolorami i wzorami, które sprawiają, że wyglądają przyjaźnie i zabawnie. Zastosowanie różnych kolorów i wzorów na dinozaurach nadaje im wyjątkowy i zabawny wygląd, a zielony krajobraz zapewnia naturalne i zachęcające otoczenie.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/3300-dywan-dla-dziecka-londo-013-dp-.html

Dywany-Chodniki.com – Twój sklep z dywanami dla dzieci

Oto prawdziwe eldorado dla wszystkich, którzy poszukują idealnego dywanu dla swojego dziecka. Bogactwo wzorów, kolorów i tematów sprawia, że każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli Twoje dziecko jest fanem zwierzątek lub uwielbia samochody to u nas znajdziesz coś specjalnie dla niego. Wszystkie nasze dywany są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są bezpieczne dla dzieci i łatwe do utrzymania w czystości.

Niezależnie od tego, czy szukasz dywanu dla chłopca z motywem samochodów i dróg, czy może delikatniejszego dywaniku w pastelowych kolorach dla dziewczynki – sklep Dywany-Chodniki.com ma w swojej ofercie coś idealnego – obejrzyj wszystkie dostępne dywany dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *