jak usunac cenzure w the sims 4
Poradniki

Jak usunąć cenzurę w the sims 4?

Zastanawiasz się jak zmniejszyć cenzurę w The Sims 4? Czytaj dalej! Podczas gry naciśnij Control+Shift+C. W górnej części ekranu pojawi się małe pole. To właśnie tam możesz wpisać kody cheatujące. Wpisz 'intprop censorgridsize 0′, aby wyłączyć rozmycie nagości w tej wersji the sims 4.

Jak usunąć cenzure w The Sims 4?

Usunięcie rozmytych pikseli z Simów w pierwszej grze było stosunkowo proste i nie było potrzeby używania do tego celu moda. Aby usunąć piksele, włącz cheat move_objects on i odsuń Sima od wanny, zamkniętego prysznica lub miłosnego łóżka. Cenzura pozostanie tam, gdzie jest, a Sim będzie nagi.

Czy Simowie 4 WooHoo mogą być publiczni?

Jeśli Twój Sim jest kiedykolwiek w miejscu publicznym i ma ochotę na WooHoo z wyjątkową osobą, z którą jest, nie musisz zabierać go do domu lub do innej z wielu różnych lokalizacji WooHoo w grze. Wystarczy, że wytropisz trafnie nazwany Imprezowy Krzak i mogą wślizgnąć się w liście na chwilę prywatności.

Czy można usunąć cenzurę w Simsach 4?

Dwa nowe mody zostały udostępnione graczom „The Sims 4”; mody te pozwalają na usunięcie pikselizacji cenzora oraz edycję zegara w grze w celu spowolnienia prędkości czasu.

Czy Simowie mogą się przewracać w łóżku?

Nie ma jednak NIGDY „opcji”, aby się przewrócić. Po prostu używasz normalnej opcji „spania” klikając na łóżko, aby to zrobić.

Dlaczego Woohoo nie jest opcją?

To może być cokolwiek. Samo łóżko może być uszkodzone, sim, patch mógł zepsuć interakcję łóżka z Woohoo. Jeśli to simy to spróbuj je zresetować. Przenieś je też z domu i z powrotem i zobacz czy to pomoże.

Gdzie w The Sims 3 można zrobić Woohoo?

Wejdź do środka, niech Simowie się przytulą, dzięki czemu mogą wtedy Woohoo. Potrzebujesz również Późnej nocy, aby móc wygłupiać się w windzie. Wehikuł czasu/Sarkofag Odpowiednio z Ambicjami i Przygodami na Świecie. Twój Sim dostaje opcję Woohoo w tych dwóch obiektach.

Przeczytaj również:  Jak dodać boty do serwera Discord?

Czy w Simsach 3 można się przytulać podczas gorącej kąpieli?

Przytulanie, Woohoo, umawianie się i czatowanie to naprawdę jedyne opcje na miłość. Miejsce dostępne dla każdego. Wejdź na łóżko, przytul się i Woohoo away. Możecie też zrobić sobie Make Out w łóżku. Hot Tub Woohoo jest dostępne z rozszerzeniem Late Night, czyli czymś, co wiele osób chciało przywrócić do gry.

Czy Woohoo może zostać odrzucone w Sims 4?

Jak wszystkie interakcje społeczne w The Sims 4, próby zainicjowania WooHoo mogą zostać odrzucone.

Jaka jest ocena gry The Sims 4 Woohoo?

Gra The Sims 4 ma kategorię T dla nastolatków według ESRB w USA oraz PEGI 6 (dla osób powyżej 12 roku życia) w Wielkiej Brytanii i Europie. Pomimo, że WooHoo zdecydowanie sugeruje tematykę dla dorosłych, nie dzieje nic specjalnego w kwestii graficznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *