co jedza lamy w minecraft
rozrywka

Co jedzą lamy w Minecrafcie?

W grze Minecraft gracze mogą znaleźć lamy wędrujące z kupcami, górami lub biomami sawannowymi. Są to super słodkie neutralne moby, które służą do jeżdżenia lub transportu przedmiotów w grze. Zwykle pojawiają się w stadach po cztery lub sześć; najlepsze w nich jest to, że można je oswoić, a gracze mogą je również rozmnażać, dając im jedzenie.

Poza tym jedzenie może również przywracać im zdrowie, jeśli je utraciły, i do pewnego stopnia zwiększać tempo ich wzrostu. Jeśli więc zastanawiasz się, co jedzą lamy w Minecrafcie, oto twoja odpowiedź

Co jedzą lamy w Minecrafcie?

Lamy mogą jeść bele siana i pszenicę, a oba te pokarmy mają różne cele. Beli siana można użyć do odzyskania zdrowia lam, przyspieszenia wzrostu dziecka i aktywowania trybu miłości między dwiema lamami do rozmnażania. Z drugiej strony pszenica tylko odzyskuje zdrowie i może przyspieszyć wzrost małych lam.

Jeśli chcesz je nakarmić, musisz wziąć do ręki jeden z wyżej wymienionych pokarmów i kliknąć lub nacisnąć przycisk użycia zgodnie z ustawieniami skrótu klawiszowego. Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać podczas karmienia lam, jest to, że nie można karmić ich tyle, ile chcesz, chyba że służy to między innymi przywracaniu zdrowia lub hodowli.

Przeczytaj również:  Nauka przez zabawę - dlaczego jest skuteczna?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *