Koszulki bytom
rozrywka

Modne kolory koszul męskich na jesień 2022

Okres jesienny zazwyczaj nie napawa optymizmem. Widać to szczególnie w stylizacjach noszonych przez wiele osób. Stają się one ponure i niezbyt kolorowe. W sezonie jesiennym w 2022 roku projektanci postawili jednak na tradycyjne jesienne kolory, które mają za zadanie zastąpić te ciemne i ponure. Nie warto poddawać się smutkowi i jesiennej chandrze, a warto rozjaśnić nieco swój dzień dzięki pięknemu ubiorowi o nasyconych kolorach. Jakie jednak elementy garderoby najlepiej wybierać w pięknych barwach, aby stylizacje były nie tylko radosne, ale również harmonijne? Czy eleganckie spodnie męskie będą dobrze wyglądać z kolorowymi koszulami? Co proponują na nadchodzący sezon projektanci? Dlaczego zakładanie kolorowych ubrań w okresie jesiennym jest nie tylko bardziej optymistyczne, ale przede wszystkim bezpieczniejsze?

Modne kolory koszul męskich jesienią 2022 roku

Chociaż jesienią zdarzają się już ponure, deszczowe dni, głównym odcieniem tej pory roku jest złoto. Liście zmieniają kolory, stają się czerwone czy pomarańczowe, a na drzewach dojrzewają owoce w różnych barwach. Jesienią tego roku producenci sięgnęli właśnie do tych naturalnych odcieni. Zamiast beży i czerni popularniejsze będą odcienie brązu i ciemnej zieleni – kolory ziemi. Każdy z tych kolorów będzie dobry na elegancką męską koszulę. Wystarczy odpowiedni dobór dodatków, aby stylizacja nie była nudna, a zachwycała harmonijnym połączeniem kolorów i tekstur. 

Jak połączyć eleganckie spodnie męskie z kolorowymi koszulami i okryciem wierzchnim?

Aby stylizacja była odpowiednia do pracy, eleganckie spodnie męskie powinny być uzupełnieniem dla kolorowej koszuli. Warto pamiętać, że barwy koszul mogą być stonowane, gdy wymaga tego sytuacja – bordo czy jasny brązowy są idealne. Koszule w tych odcieniach mogą być połączone zarówno z marynarką, jak i kardiganem czy bezrękawnikiem. Wszystkie te połączenia będą doskonale wyglądać i jednocześnie ochronią przed porannym chłodem. 

Przeczytaj również:  Nowości ze świata internetu – ich nie chcesz przegapić!

Jakie trendy panują na światowych wybiegach mody?

Po kilku sezonach, gdy na wybiegach królowały czernie, beże i szarości, w sezonie jesiennym powróciły kolory. Chociaż marynarki i eleganckie spodnie męskie nadal mają stonowane odcienie, elementem kontrastowym są różnokolorowe koszule i kamizelki. Dzięki temu tworząc harmonijną stylizację można pobawić się w niebanalne połączenia kolorów i założyć na siebie coś co jednocześnie jest eleganckie, funkcjonalne i świetnie wygląda. Ważne również, by noszący dobrze czuł się w konkretnych kolorach – nawet najmodniejsza koszula, zgodna ze światowymi trendami, nie będzie dobrze wyglądać, gdy będzie noszona bez przekonania. 

Kolorowe ubrania – nie tylko atrakcyjniejsze, ale również bezpieczniejsze niż części garderoby w ponurych kolorach

Ubrania w innych odcieniach niż szarości i czernie zwiększają widoczność noszącego. Gdy pada deszcz lub zapada zmrok są one zdecydowanie bezpieczniejsze. Kierujący samochodami łatwiej zauważą pieszego w trudnych warunkach, gdy jego ubrania będą się wyróżniać z otoczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *