Jak przywołac herobrine
rozrywka

Jak przywołać Herobrine w Minecraft? Kim jest Herobrine?

Szukasz Herobrine w Minecrafcie i informacji, jak go wezwać? Cóż… Poniżej przedstawiamy zarówno oficjalną metodę, jak i metodę zmodyfikowaną.

Kim jest Herobrine?

Postać Herobrine nie jest tak naprawdę prawdziwa, jeśli ma to sens. Oczywiście nic w Minecrafcie nie jest obiektywnie prawdziwe, ale Herobrine nie jest nawet oficjalnie fałszywy.

Herobrine został wprowadzony do społeczności Minecrafta za pośrednictwem stworzonej przez społeczność creepypasty i od tego czasu stał się popularną postacią wśród fanów gry. Jest półkanoniczny, ale w Minecrafcie w żadnym momencie nie znaleziono żadnej wersji Herobrine.

Minecraft Wiki z Fandomu zawiera wiele informacji o Herobrine, ale teorie na temat tej postaci są nieograniczone.

Znajdziemy tam taki dziwny tekst:

Mówi się, że Herobrine jest martwym bratem Notcha, w jakiś sposób osadzonym w Minecrafcie. Chociaż jest to „kanon”, w rzeczywistości jest to również całkowicie fałszywe, ponieważ Notch nie ma brata”.

Potem jest to oszałamiające ujęcie…

Herobrine jest po prostu wytworem wyobraźni użytkownika. Wszyscy użytkownicy, z którymi rozmawiał użytkownik, w tym odpowiedź Notcha na e-mail, mogą być po prostu wytworem umysłu gracza. To również wyjaśniałoby odrzucenie przez Notcha kanonu, ponieważ pokazanie całej historii głowy użytkownika.”
Zasadniczo ze względu na to, że nie jest prawdziwy… Nie ma prawdziwego wyjaśnienia, kim jest ta dziwna postać inspirowana Slendermanem.

Jak przywołać Herobrine?

Jeśli powyższe nie dało zbyt wiele, będziesz zasmucony wiedząc, że to wszystko było wymyślnym podstępem. Nie możesz przywołać Herobrine w Minecrafcie, pomimo tego, co mówią ludzie. Dosłownie nie ma dowodów na istnienie tej postaci w Minecrafcie. To jednak wpływa na wyobrażenia o jego nadprzyrodzonych cechach i irytująco tylko utrwala mit postaci. Herobrine pojawił się kilka razy w oficjalnych aktywach Minecrafta, choć wielu oczekuje, że jest to mały żart. W większości przypadków, kiedy się pojawia, jest to wynik zgłoszeń tworzonych przez fanów.
Herobrine to jedna z tych rzeczy, które są prawie „darmowym marketingiem” dla Mojanga, ponieważ wciąga ludzi z powrotem w czeluście najgłębszej jaskini Minecrafta.

Przeczytaj również:  Karty Pokemon – w czym tkwi ich fenomen? Dowiedz się, gdzie ich szukać!

Jak przywołać Herobrine za pomocą moda?

Jeśli nadal zależy Ci na znalezieniu Herobrine’a i przywołaniu go w Minecrafcie, możesz pobrać kilka modów, które Ci w tym pomogą.

Po pierwsze, musisz pobrać i zainstalować mod Herobrine z burnner_ na forum Minecraft tutaj. Warto zauważyć, że nie ma potwierdzenia, że po zainstalowaniu go zobaczysz go nawet w Minecrafcie. Poza tym, gdy go zobaczysz, natychmiast zniknie.

Następnie musisz stworzyć blok przywołania Herobrine, który jest wykonany w siatce 3×3 z Soul Sand w środku 8 kości. To jest coś, co mod wydaje się dodawać do gry.

Stąd musisz zbudować Summoning Totem, umieszczając dwa złote bloki pionowo, a następnie blok herobryny i wreszcie blok Netherrack na górze. Możesz zobaczyć, co mamy na myśli z poniższego obrazu WikiHow:

Jak przywołać Herobrine

Gdy to zapalisz, zostanie przyzwany Herobrine. Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *