Ogolne

Szukasz odzieży, która sprosta Twoim wymaganiom?

Jeśli sport nie jest Ci obcy, to z pewnością wiesz, że każda dyscyplina rządzi się nieco odmiennymi prawami. Wymaga innych warunków i akcesoriów, indywidualnego podejścia do kwestii treningu i regeneracji, dobranej diety, aż wreszcie – stosownej odzieży, która pozwoli sprostać wszystkim stawianym oczekiwaniom i umożliwi stałe podnoszenie sportowej poprzeczki. Jako firma SMMASH doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego od lat nie tylko udoskonalamy wszystkie nasze produkty, ale również konsekwentnie rozwijamy ich portfolio – dając Ci trwałe, funkcjonalnie i niezawodne ubrania sportowe odpowiednio przystosowane do danej aktywności sportowej. Kilkadziesiąt unikalnych kolekcji dla każdego – stworzonych po to, aby wspierać Cię podczas ruchu fizycznego, w realizowaniu Twoich pasji, rozwoju i spełnianiu sportowych marzeń. Jesteś gotowy żeby je poznać? Zobacz, w jakich dyscyplinach sprawdza się odzież SMMASH!

#1 Sporty walki

Intensywny kontakt ze sparing partnerami czy rywalizacja “na całego” – bezpośrednio z przeciwnikami podczas profesjonalnych bądź amatorskich zawodów?

Początki naszej przygody z projektowaniem i produkcją odzieży rozpoczęła się właśnie od sztuk walki, w tym: zapasów, muaythai czy MMA. Tysiące minut, które poświęciliśmy treningom na: matach, ringach i w klatkach. A wszystko to pozwoliło nam  zrozumieć, że o postępach i finalnym wyniku sportowych zmagań decyduje nie tylko odpowiednie przygotowanie motoryczne, kondycja, siła oraz charakter, ale przede wszystkim – idealnie dobrana odzież.

Dlaczego ubrania SMMASH sprawdzają się w sportach walki i nie tylko?

Produkując ubrania marki SMMASH stawiamy nie tylko na oryginalny styl, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Sportowe ubrania od marki SMMASH to w dodatku jeszcze:

  • Trwały nadruk i solidna konstrukcja, które sprawiają, że nawet po bardzo intensywnych treningach – ubrania SMMASH nadal prezentują się wyjątkowo dobrze. Mają intensywny kolor, a ich wygląd zewnętrzny nie ulega uszkodzeniom.
  • Elastyczność i dopasowanie do sylwetki, które zapewniają lekkość i pełną swobodę ruchu – bez żadnych ograniczeń .
  • Komfort i bezpieczeństwo, dzięki antybakteryjnej technologii, która powstrzymuje nieprzyjemne zapachy i hamuje rozwój szkodliwych związków.
Przeczytaj również:  Z jakiego materiału wybrać buty dziecięce na zimę?

#2 Biegi z przeszkodami

Umiejętności zdobyte podczas treningów sztuk walki znalazły swoje zastosowanie również w innych dziedzinach sportowych, w których komfort, swoboda ruchu oraz wytrzymałość, mają istotne znaczenie.

To dzięki nim tworzymy specjalne kolekcje odzieży OCR, które są nie tylko wytrwałe i komfortowe, ale przede wszystkim – zapewniają pełną funkcjonalność, która wpływa na umiejętności radzenia sobie z nieprzyjemnościami i trudnymi warunkami (bez względu na czas, miejsce, porę czy warunki pogodowe).

#3 Tradycyjne biegi uliczne i terenowe

Pamiętajmy, również o “zwykłych” biegaczach, którzy preferują klasyczne odcinki – bez dodatkowy utrudnień w formie przeszkód. Specjalnie dla nich stworzyliśmy dedykowaną odzież biegową, która jest przewiewna, komfortowa, trwała, a przede wszystkim – sprzyja pokonywaniu nie przeszkód, a po prostu – kolejnych sportowych granic. Nadaje się wyśmienicie do biegów typu trail, szybkich przebieżek na krótszych dystansach, jak i pokonywania maratonów.

#4 Crossfit, fitness i trening siłowy

Bardzo ważnym aspektem również, jest wszechstronna odzież sportowa, która może Ci towarzyszyć przy innych aktywnościach na siłowni, salach treningowych, bieżni oraz wszędzie tam, gdzie liczy się dla Ciebie jakość, wygoda i bezpieczeństwo.

Szukasz odzieży, która sprosta Twoim wymaganiom?

Pamiętaj o aktywności, resztą MY się zajmiemy. Przetestuj naszą odzież dedykowaną konkretnym dyscyplinom i zacznij spełniać swoje sportowe ambicje jak najszybciej!

https://smmash.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *