komenda na pieniadze cs go
Poradniki

Komenda na pieniądze cs go – Jak aktywować nieograniczone pieniądze w CS:GO

Jak aktywować nieograniczone pieniądze w CS:GO

Wskazane polecenia dają nieskończoną gotówkę w CS GO podczas uruchamiania prywatnego serwera lub grania z botami. Po pierwsze, musisz włączyć konsolę programisty. Aby to zrobić, musisz wykonać następujące kroki:

Przejdź do ustawień
Kliknij Ustawienia gry
Wyświetla się Włącz konsolę programisty
Wybierz Tak, zaznaczając pole

Po zakończeniu nadszedł czas, aby otworzyć konsolę programisty. Konsolę tę można otworzyć, naciskając klawisz ~ lub ` na klawiaturze. Po otwarciu musisz wprowadzić zestaw poleceń, aby działał. Zanim przejdziemy dalej, warto wspomnieć, że różne inne ustawienia można również zmienić w konsoli programisty. Uważaj na błędy w pisowni gdyż możesz dokonać zmiany, której nie chcesz. Pamiętaj, że maksymalna dozwolona kwota to 65535, więc bez względu na liczbę wybraną powyżej, maksymalna dozwolona kwota wynosi 65535.

Komenda na pieniądze CS GO – lista do skopiowania

Tak więc po otwarciu konsoli ostrożnie wpisz lub nawet bezpieczniej, skopiuj i wklej poniższe polecenia do konsoli programisty. Kiedy to zrobisz i naciśniesz enter, dodasz nieograniczoną ilość pieniędzy do swojej rundy treningowej po ponownym uruchomieniu gry.

mp_maxmoney 65535;
mp_startmoney 65535;
mp_afterroundmoney 65535;
mp_restartround 1

Nieskończony czas rundy, uderzenia w ścianę, wzmocnienia i nie tylko – przydatne komendy

Istnieje wiele sposobów na ulepszenie swojej gry, w tym na nieskończony czas rundy. Może być to ideany sposób do sesji treningowych, gdy chcesz ulepszyć mapy lub przetestować miejsca z uderzeniami ścian wokół poziomu. Wzmocnienie mapy to efektywne wykorzystanie towarzysza lub członków drużyny, aby dotrzeć do obszaru, który w innym przypadku byłby niemożliwy do zrobienia w pojedynkę. Wzmocnienia mapy mogą również zapewnić możliwość dotarcia do wrogów z niczego niepodejrzewających miejsc.

Jednym z głównych powodów, dla których ludzie lubią przyspieszać na mapach, jest szybsze dotarcie do jednego z miejsc z bombami. Im szybciej się tam znajdziesz, tym szybciej miejsce będzie można chronić przed atakiem terrorystów. W niektórych częściach mapy wzmocnienie członka drużyny może dać ci widok wroga z lotu ptaka z możliwością uderzenia w ścianę. Skorzystaj ze wszystkich dostępnych miejsc doładowania i uderzeń w ścianę, które są dostępne w całej grze Counter-Strike Global Offensive.

Przeczytaj również:  Stres w ciąży - jak sobie z nim radzić?

Uderzenia w ścianę to strzały, które przechodzą przez przeszkody na mapach Counter-Strike Global Offensive. CS:GO jest niesławne z powodu wielu uderzeń w ściany zaśmieconych na mapach, często jest to powód, dla którego wielu ludzi wściekłych rezygnuje lub w końcu myśli, że przeciwnik oszukuje. Niektórzy ludzie muszą ćwiczyć kilka miejsc w kółko, aby udoskonalić ten ostateczny trikowy strzał w ścianę.

Pamiętaj, aby zachować ostrożność podczas wprowadzania jakichkolwiek poleceń do konsoli programisty. Nie chcesz wstawiać czegoś niepoprawnie i otrzymać w zamian niepożądany wynik. Przejdźmy do instrukcji, jak to zrobić. Jeśli chcesz, aby czas rundy był nieskończony i kupować z dowolnego miejsca na mapie, po prostu wprowadź te polecenia w konsoli programisty.

mp_maxmoney 65535;
mp_startmoney 65535;
mp_afterroundmoney 65535;
mp_buytime 60000;
mp_kup_wszędzie 1;
mp_roundtime_defuse 60;
mp_roundtime_hostage 60;
mp_roundtime 60;
mp_restartgame 1

Komenda na hajs cs go – praktyka czyni mistrza w globalnej ofensywie Counter-Strike

Nieograniczone pieniądze dają Ci całkowitą swobodę podczas eksperymentowania z wieloma taktykami i bronią Counter-Strike Global Offensive. W nauce takiej gry jest dużo poświęcenia i cierpliwości. Jest to gra zręcznościowa i komunikacyjna, która szturmem podbiła świat od czasu premiery w latach 90. Konsola deweloperska zawsze była funkcją od samego początku tej niesamowitej serii. Pierwsze wersje musiałyby zostać aktywowane przez Half-Life za pośrednictwem konsoli. Większość graczy uczestniczy obecnie w rywalizacji o rangi CS GO w oparciu o ich umiejętności.

Nowicjusze w grze mogą mieć trudności z nadążaniem za nimi i być ciągle zabijani. W takim przypadku korzystanie z nieograniczonych pieniędzy podczas treningu może pomóc w znalezieniu idealnego miejsca, na przykład podczas strzelania z AK. Jak wspomniano, CS: GO wymaga czasu na naukę, więc przygotuj się na godzinne harowanie, jednocześnie poprawiając swoje umiejętności i ciesząc się akcją zespołową… plus zdobywając nieskończone pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *