rozrywka

5 pomysłów na idealny prezent urodzinowy dla przyjaciela

Zbliżają się urodziny Twojego bliskiego przyjaciela, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent? Każdego to spotkało i to nie raz, dlatego, aby ułatwić Ci to zadanie, przygotowaliśmy poradnik, w którym zbieramy oryginalne pomysły na podarunek dla ważnej dla Ciebie osoby. Skorzystaj z niego i zaskocz bliskich wyszukanym prezentem, który zostanie zapamiętany na długo.

Gadżety związane z hobby

Kto zna Twojego przyjaciela lepiej niż Ty? Pewnie niewiele jest takich osób. Dlatego to świetna okazja do wyrażenia poprzez prezent, że wspierasz bliskiego w zainteresowaniach i pasjach. Zastanów się, czy Twój przyjaciel nie wspominał Ci w ostatnim czasie o jakimś akcesorium, które przydałoby mu się w realizowaniu swojego hobby. Na pewno będzie oczarowany, jeśli zapamiętasz tego rodzaju szczegóły i zaskoczysz go właśnie tym przedmiotem, który już od dawna planował nabyć. Może przyjaciel maluje i marzył o konkretnym zestawie farb? A może jest zapalonym fanem spotów i możesz mu podarować gadżet, który pomoże mu w efektywnych treningach? Uwierz, że starannie dobrany podarunek wspierający hobby przyjaciela będzie udanym prezentem.

Spersonalizowany prezent

Co powiesz na prezent personalizowany? Na rynku znajdziesz wiele produktów, które oferują właśnie taką funkcjonalność. Może będzie to bransoletka z grawerem albo poduszka z cytatem z waszej ulubionej piosenki? Baw się konwencją i myśl nieszablonowo. Jeśli chcesz, możesz zdecydować się na klasyk w postaci albumu ze zdjęciami, czy innego rodzaju księgi, w której zarejestrujesz wyjątkowe momenty z okresu waszej przyjaźni. A może stworzysz prezent własnymi rękoma? Taki akcent hand made zawsze jest doceniany i to świetna okazja, aby stworzyć coś naprawdę niepowtarzalnego!

Voucher na prezent

Kolejna propozycja to voucher na prezent dla przyjaciela. Możesz sprezentować bliskiej sobie osobie wyjątkowe przeżycie, a obdarowany sam wybierze dogodny termin i formę wydarzenia. Dzięki voucherowi od FEBLIK Twój przyjaciel będzie mógł doświadczyć niecodziennego momentu i wybrać dla siebie idealne warsztaty artystyczne, podczas których będzie mieć okazję rozwinąć swoje zainteresowania lub spróbować czegoś zupełnie nowego. Spośród dostępnych zajęć będzie mógł wybrać m.in.:

  • warsztaty ceramiczne,
  • warsztaty z plecenia makramy,
  • podstawy stolarki,
  • kurs z kaligrafii,
  • warsztaty tworzenia świec i kosmetyków i wiele, wiele innych!
Przeczytaj również:  Co oznaczają kolory serc emoji 💗 na FB? Co oznacza białe serce i inne?

Warsztaty twórcze z oferty FEBLIK są dostępne w trzech miastach: Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest to, że prezent będzie szyty na miarę – przyjaciel sam wybierze to, co go interesuje i na pewno spędzi świetny czas. Dodatkowo warto podkreślić wartość merytoryczną i profesjonalizm wspomnianych warsztatów. Twórcy platformy FEBLIK to prawdziwi pasjonaci, którzy niezwykłą uwagę przykładają do tego, aby każdy oferowany warsztat był najwyższej możliwej jakości. Możesz zaufać jakości FEBLIK w tak ważnej misji, jak dostarczenie wymarzonego prezentu urodzinowego dla najbliższego przyjaciela.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *