Minecraft Loyalynośc
rozrywka

Lojaność w Minecraft – co to jest i do czego służy?

Minecraft lojalność to stosunkowo nowy dodatek do gry Minecraft, ponieważ pojawił się wraz z aktualizacją Java Edition 1.13 Aquatic Update. Pomimo tego, jak nowe jest, jest to już niezwykle popularne zaklęcie w grze, ponieważ pozwala ci spełnić swoje nadzieje i marzenia dotyczące Aquamana, na przykład rzucić trójząb i przywołać go z powrotem. Jednak zanim to zrobisz, musisz zaczarować trójząb Lojalnością. Oto, jak zdobyć lojalność w grze Minecraft i co to robi.

Jak zdobyć lojalność i co robi w Minecrafcie?

Chociaż Lojalność jest nieco niszowa w użyciu, nadal jest świetnym zaklęciem, które możesz mieć do swojej dyspozycji. Jest to nie tylko przydatne, ale także fajne. Zanim zagłębimy się w to, jak to zdobyć, porozmawiajmy o tym, co robi.

Lojalność Minecraft – co to jest?

Minecraft lojalność to zaklęcie, które stało się dostępne wraz z Aktualizacją Wodną i można je dodać do dowolnego trójzębu w grze. Kiedy zaczarujesz trójząb Lojalnością, twój trójząb automatycznie powróci do ciebie po tym, jak go rzucisz.

Zasadniczo, gdy rzucisz trójzębem zaklętym w Lojalność, po tym jak wyląduje na celu, wróci on do twojej ręki.

Teraz, gdy wiemy, co robi Lojalność, porozmawiajmy o tym, jak ją zdobyć.

Lojalność Minecraft – Jak to zdobyć?

Aby zdobyć to zaklęcie, musisz najpierw stworzyć Zaczarowaną Księgę. Aby to zrobić, potrzebujesz książki i Lapis Lazuli.

Mając je pod ręką, otwórz menu Enchant i umieść książkę w pierwszej sekcji. Następnie umieść trzy Lapis Lazuli w pozostałych sekcjach. Spowoduje to stworzenie Księgi Zaklęć, a teraz możesz zaczarować trójzęby Lojalnością.

Aby to zrobić, udaj się do zaczarowanego stołu lub kowadła. Otwórz menu i odłóż trójząb. Użyj swojej księgi zaklęć, aby znaleźć Lojalność i wybierz ją. Zaczaruj trójząb, a wszystko będzie gotowe.

Przeczytaj również:  Komenda na teleportacje minecraft - pełna lista

Teraz rzuć trójząb, aby przetestować to nowe zaklęcie.

To tyle, jeśli chodzi o nasz przewodnik o tym, jak zdobyć lojalność i co robi w Minecrafcie.

Aby uzyskać więcej informacji o grze Minecraft, koniecznie wyszukaj to, czego szukasz w Rabbid. Znajdziesz tam wszystko, co dotyczy Minecrafta, a także wiadomości, zapowiedzi, recenzje, quizy, funkcje, przewodniki i nie tylko dla wszystkich Twoich ulubionych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *