Strój mikołaja
rozrywka

Strój Mikołaja – na co zwrócić uwagę przy zakupie tego świątecznego przebrania?

Szukasz pomysłu na świąteczne przebranie? Chcesz rozweselić swoje dzieci i innych członków rodziny, wpadając z wizytą po wigilijnej kolacji? A może planujesz udział w bożonarodzeniowym przyjęciu przebieranym? Każda z tych okazji jest dobra, aby nabyć strój Mikołaja. W wersji damskiej, męskiej i dziecięcej będzie on prezentował się nienagannie, pod warunkiem, że zamówisz produkty dobrej jakości.

Z ilu elementów ma się składać strój?

Zacznijmy od tego, jak bardzo chcesz upodobnić się do świętego Mikołaja? Czy zależy Ci jedynie na kilku zabawnych gadżetach, czy jesteś gotowy na wszystko, byle tylko przypominać brodatego gościa. Oczywiście ta druga opcja jest niezbędna, kiedy zajmujesz się rozdawaniem upominków zawodowo lub nie chcesz, aby poznały Cię dzieci z rodziny. Czy naprawdę uda się aż taka metamorfoza za sprawą tylko samego stroju? Jak najbardziej! Im więcej realistycznych części stroju wybierzesz, tym lepiej się zakamuflujesz. 

Komplety strój świętego Mikołaja

Gdy zdecydujesz się na kompletny strój świętego Mikołaja https://decomaxparty.pl/211-stroj-mikolaja, jest naprawdę spora szansa na to, że nikt Cię nie rozpozna! Co składa się na taki zestaw? Przede wszystkim pluszowy płaszcz i czerwone spodnie z białymi obszyciami. Do tego imponująca czapka z pomponem, czarne kalosze. W formie dodatków – biała gęsta broda, okulary, rękawiczki, a także laska i oczywiście worek na prezenty. Chcesz jeszcze bardziej upodobnić się do lubianego świętego? Musisz przybrać na wadze! Zrobisz to bez trudu i w ekspresowym tempie, zakładając pod strój pokaźny pompowany brzuch na wygodnych uchwytach. Brzmi intrygująco, prawda?

Same dodatki i pojedyncze akcesoria

Czasem niekoniecznie zależy nam na całkowitej zmianie wizerunku, lecz po prostu chcemy dodać humoru i kolorów swoim świątecznym stylizacjom. Z tego względu warto kupić pojedyncze akcesoria charakterystyczne dla świętego Mikołaja. Wśród nich jest na pewno czapka Mikołaja, ale też broda czy dzwonek. A może chcesz „popracować” nad swoim mikołajkowym obliczem? Najszybciej i najefektowniej upodobnisz się do Mikołaja, zakładając na twarz niezwykle realistyczna maskę z otworami na oczy. Będziesz nie do rozpoznania! A Twój nowy image na pewno wywoła salwy śmiechu i głosy uznania. Do świątecznej stylizacji na pewno dobrze jest mieć obszerny worek, z którego będą rozdawane podarki.

Przeczytaj również:  Nauka przez zabawę - dlaczego jest skuteczna?

Strój może posłużyć Ci na wiele sezonów, dlatego wybieraj starannie uszyte ubrania oraz solidnie wyglądające dodatki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *