i3-asco
Technologia

Potrzebujesz skutecznej ochrony?

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb człowieka, z drugiej jednak strony niestety wiele osób wciąż lekceważy potencjalne zagrożenia, na które narażony jest niemal każdy z nas. Dlatego by nie paść ofiarą włamania, kradzieży, wandalizmu czy napadu, warto skorzystać z usług profesjonalnej agencji ochrony. Jej działania prewencyjne ograniczą do minimum wszelkie ryzyko ich wystąpienia, a w razie incydentu naruszającego bezpieczeństwo otrzymamy szybką pomoc.

Doświadczona Agencja Ochrony ASCO Security

Zapewnienie bezpieczeństwa różnorodnym obiektom, od mieszkań po wielkie siedziby firm, jest zadaniem złożonym i powinna za nie odpowiadać agencja posiadająca odpowiednią wiedzę i środki techniczne. Jedną z nich jest bez wątpienia Agencja Ochrony ASCO Security, której ponad 30-letnie doświadczenie w ochronie mienia prywatnego, firmowego i instytucji daje gwarancję znajomości szybko zmieniających się w tym obszarze realiów. Jeśli chodzi o rejony, w których dostępna jest zapewniana przez ASCO Security ochrona, jest to Wrocław i jego okolice, natomiast dzięki filii w Łomiankach pod Warszawą obsługiwana jest także stolica i pobliskie miejscowości.

Wybór środków ochrony powinien być zawsze skrojony odpowiednio pod liczne czynniki takie jak:

 • rodzaj obiektu: domostwo, siedziba firmy lub instytucji,
 • wielkość obiektu, złożoność jego struktury, profil działalności,
 • wartość przechowywanego na terenie majątku,
 • uwarunkowania lokalne, np. przestępczość.

Właśnie dlatego stworzenie uniwersalnego systemu ochrony jest niemal niemożliwe i koniecznością staje się korzystanie usług agencji ochrony. Wszakże nie chodzi tylko o projekt i instalację odpowiednich urządzeń, ale także o ich okresową kontrolę i nadzór nad obiektem.

Wachlarz usług ASCO Security

Agencja Ochrony ASCO Security oferuje szeroką gamę usług w szeroko rozumianym obszarze bezpieczeństwa mienia i osób. Wykorzystuje przy tym najnowocześniejszy sprzęt i rozwiązania pozwalające na przeciwdziałanie coraz bardziej zaawansowanym technicznie zagrożeniom. Oto niektóre z możliwości dostępnych w ASCO Security:

 • Systemy alarmowe SSWiN — różnego rodzaju alarmy sprofilowane pod konkretny rodzaj obiektu i posiadający różny, adekwatny do poziomu zagrożenia, stopień zaawansowania ochrony. Wśród tych ostatnich znajdą się czujniki na podczerwień, detektory wibracji i tłuczonego szkła lub niebezpiecznych gazów.
 • Monitoring systemów alarmowych — kontrola stanu systemów alarmowych prowadzona z centrali przez doświadczonych pracowników oraz interwencje w razie wszelkich incydentów.
 • Systemy kamer CCTV — tradycyjny system telewizji przemysłowej do stałego monitoringu miejsc z możliwością zapisu nagrań do późniejszego wykorzystania. Dowiedz się więcej: https://www.ascosecurity.pl/uslugi/systemy-kamer-cctv
 • Video dozór — aktywny i rozszerzony system video-ochrony, który polega na połączeniu pracy człowieka z algorytmami sztucznej inteligencji w celu jeszcze sprawniejszej identyfikacji potencjalnych zagrożeń. Pozwala on na adekwatną do potrzeb reakcję w czasie rzeczywistym.
 • Konserwacja systemów alarmowych — regularna kontrola obsługiwanych systemów w celu zapewnienia ich pełnej skuteczności.
 • Transport wartości i asysty — transport w konwoju wszelkich kosztowności, jak i gotówki z użyciem odpowiednich pojazdów w asyście uzbrojonych ochroniarzy.
 • Ochrona osobista VIP — stała ochrona osób prywatnych w sposób dyskretny lub jawny. Dowiedz się więcej: https://www.ascosecurity.pl/uslugi/ochrona-osobista-vip
 • Monitoring pożarowy — system skracają czas reakcji na zagrożenia pożarowe, dzięki niemu automatycznie zawiadamiana jest pobliska jednostka straży pożarnej.
Przeczytaj również:  Podejrzenie spamu – co oznacza taki komunikat, gdy ktoś dzwoni? Jak zablokować spam na telefonie?

Na tym nie kończą się możliwości ASCO Security, gdyż każdy z wyżej wymienionych systemów dostosowywany jest indywidualnie do potrzeb klienta i obiektu.

Prawdziwa ochrona od ASCO Security

Biorąc pod uwagę rozległy obszar usług ochroniarskich oferowanych przez ASCO Security, warto zauważyć, że pokrywają one zapotrzebowanie na zapewnianie naprawdę szeroko definiowanego bezpieczeństwa — zarówno osobistego, jak i majątku.

Połączenie lat doświadczeń, wiedzy na temat systemów ochrony, psychologii i uzbrojenia, a także najnowszej technologii dają pewność, że w ASCO Security otrzymamy najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb usługę. Kontakt z doradcą Klienta ASCO Security, pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości i dowiedzieć się więcej na temat każdego z systemów ochrony. Dowiedz się więcej na: https://www.ascosecurity.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *