Internet na wyjazd
Technologia

Router do internetu mobilnego za granicą – dlaczego warto?

Często podróżujesz za granicę? Chcesz być w stałym kontakcie z przyjaciółmi, rodziną oraz swobodnie serfować po internecie, nie odczuwając ograniczeń, które związane są z koniecznością poniesienia wysokich kosztów? Postaw na router do internetu mobilnego za granicą. Przyjrzyjmy się mu z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy!

Przenośny router WiFi bezprzewodowy na wakacjach

To kieszonkowych rozmiarów router 4G/LTE. Dedykowany jest dla osób, które często podróżują poza granicę naszego kraju – z routerem możemy cieszyć się najwyższą jakością Internetu każdego dnia, bez względu na miejsce, w którym się znajdziemy.

Router od XOXOWiFi i sekret jego doskonałego działania

To urządzenie, które swoją pracę opiera na nowoczesnej technologii e-SIM. Dzięki niej roaming Play, roaming T-mobile, czy roaming oferowany od innych operatorów na całym świecie (około 350 firm), działa doskonale, z oszczędnością na poziomie około 95%. Stała współpraca z popularnymi operatorami sprawia, że XOXOWiFi jest w stanie zaoferować o wiele niższe stawki w aż 140 krajach. 

Internet bez limitu, bez względu na to, gdzie jesteś

Firma oferuje dla swoich użytkowników internet bez limitu. Jedynym ograniczeniem jest tzw. ograniczenie prędkości. W praktyce oznacza to, że po wykorzystaniu wykupionego dziennego pakietu danych nie utracimy dostępu do internetu, a jedynie będziemy mogli zauważyć wolniejsze tempo jego użytkowania.

Co więcej, serfując po internecie przy wykorzystaniu usługi, możemy cieszyć się maksymalnym bezpieczeństwem – wbudowane najnowocześniejsze technologie chronią nasze dane przed włamaniem.

Stałe opłaty za korzystanie z mobilnego internetu za granicą

Wybierając usługę nie musimy obawiać się żadnych ukrytych kosztów. Za wybrany router płacimy z góry. To sprawia, że zdobywamy gwarancję, iż nie będziemy musieli ponosić dodatkowych, niespodziewanych kosztów, które mogłyby wyniknąć w końcowym etapie korzystania z nowoczesnego routera.

Internet na wakacje

Zalety płynące z wynajmu routera na wyjazd

Przenośny router WiFI za granicą oferuje nam wiele atrakcyjnych korzyści związanych z jego wykorzystaniem. Bezprzewodowy internet za granicą umożliwia nam korzystanie z niezwykle funkcjonalnej nawigacji będąc w podróży. Internet mobilny bez limitu danych za granicą umożliwia także korzystanie z mediów społecznościowych, kontakt z przyjaciółmi czy rodziną, co pozwala nam na poczucie bezpieczeństwa i stałego kontaktu z naszymi najbliższymi.

Przeczytaj również:  Jak nowocześnie powinna wyglądać firmowa strona internetowa?

Nielimitowany internet mobilny na wakacjach to także możliwość serfowania po różnorodnych witrynach zgodnych z naszymi zainteresowaniami. To wszystko znajduje się w zasięgu naszych rąk, bez obaw o wysokie koszty. 

Jak wynająć router od XOXOWiFi?

Sprzęt może znaleźć się w posiadaniu każdego z nas. W pierwszej kolejności należy wybrać kraj, w którym chcemy korzystać z przenośnego internetu oraz termin. Należy także określić dzienny pakiet. Kurier pod wskazany adres dostarcza router, bądź możemy odebrać go w jednym z punktów.

Urządzenie uruchamia się automatycznie w kraju i dniu, który został zaznaczony w formularzu podczas zamawiania routera. Po powrocie do kraju wystarczy zapakować używane urządzenie do dołączonej w zestawie kopercie zwrotnej  i odesłać na adres siedziby firmy. Dla miłośników nowoczesnego urządzenia istnieje możliwość nie tylko wynajmu routera, ale także jego zakup. 

Więcej jak działa mobilny router na wyjazd przeczytasz tu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *