nawierzchnia nocero
Ogolne

Idealna nawierzchnia NOCERO sportowo-rekreacyjna

Firma NOCERO tworzy profesjonalne materiały do pokrycia hal, boisk , garaży, magazynów, warsztatów oraz wykorzystuje się je do gier. Istotne jest, aby podczas zabawy, używać specjalnego  obuwia sportowego, bez korków, czy butów na podwyższeniu, aby nie uszkodzić nawierzchni. Produkt jest tworzony z wysoką starannością. Firma posiada wiele nawierzchni o różnych barwach, dopasowanych do potrzeb, preferencji klienta.

Przydatny, mocny materiał

Nawierzchnia modułowa składa się z wielu kwadratów o małych rozmiarach. Firma, dysponuje czterema rodzajami wzorów oraz posiada trzy poziomy twardości nawierzchni. Materiały do wyprodukowania powierzchni  są  stabilne i nie są szkodliwe dla środowiska. W prosty sposób można wymienić uszkodzone części tej podłogi. Nie zawiera dużo miejsca i jest praktyczna. Dużym plusem tej nawierzchni sztucznej jest to, że w pozytywny, bezpieczny sposób oddziałuje na organizm. Chroni układ mięśniowo- szkieletowy człowieka przed intensywnymi ćwiczeniami.  

Zobacz też: pojazdy elektryczne

Materiał wyprodukowany z dokładnością o każdy szczegół

Quickfloor  najlepiej umieścić na twardej, czystej, równej powierzchni. Mogą to być małe, duże asfalty, betony, chodnik lub niewielkie podwórka. Płyta modułowa NOCERO ma właściwości antypoślizgowe, co w efektywny sposób pozwala nam  wykonywać  na niej  jakieś prace i zabezpiecza przedmioty ruchome. Produkt jest wytrzymały, wysokiej jakości. Dużym autem tego produktu, jest to, że poszczególne linie i elementy na materiale, nie ścierają się i pozostają takie same, jak były na początku. Elementy kwadratowe można z łatwością odpinać i przypinać, co pozwala  w dogodny sposób dopasować kształt do pomieszczenia. Płytki modułowe łatwo się czyści i nie trzeba kupować specjalnych do niego środków czyszczących. Nocero utrzymuje ciepło w pomieszczeniu i jest pomocny podczas długich prac w mieszkaniu, garażu, czy w pracowni. Trzeba pamiętać o tym, aby nie przechowywać jej w okresie zimowym na zewnątrz.

Podłoga Nocero jest odporna na ogień, promieniowana słoneczne, na różne środki chemiczne, typu benzyna, kwasy, tłuszcze i  na wiele innych niebezpiecznych chemicznych substancji. Nawierzchnia NOCERO jest wykorzystywana na lata. 

Przeczytaj również:  Lampy High Bay- oświetlenie idealne do magazynów i hal produkcyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *