Montaż balustrady szklanej z pomocą kompaktowego mini żurawia
Ogolne

Montaż balustrady szklanej z pomocą kompaktowego mini żurawia

Mini żurawie to w branży budowlanej oraz montażowej połączenie dwóch, różnych sfer. Z jednej strony urządzenia są całkowicie kompaktowe, a ich wymiary często odpowiadają potrzebom działania na ograniczonej powierzchni. Z drugiej jednak strony, technologia, jaka jest w nich zastosowana sprawia, że urządzenia imponują stabilnością oraz udźwigiem. Jakie są możliwości mini żurawi? Ich potencjał może mocno zaskoczyć.

Mini żurawie – czym się charakteryzują?

To, co wyróżnia mini żurawie to przede wszystkim:

  • Duży udźwig, który może sięgać nawet kilka ton.
  • Zróżnicowana wysokość działania, w zależności od modelu. Najlepsze mini żurawie osiągają wysokość nawet 20 metrów! Będą one zatem idealnym rozwiązaniem przy montażu balustrady szklanej.
  • Zróżnicowane akcesoria wyróżniające dany model żurawia. Mogą być to np. specjalistyczne gąsienice przeznaczone do konkretnej pracy, automatyczna samokontrola urządzenia i wiele innych.
  • Wymiary, które mogą zaskoczyć. Biorąc pod uwagę, że maszyna może podnieść nawet kilka ton, każdy z nas spodziewa się dość postawnego żurawia. Nic bardziej mylnego. Mini żurawie są kompaktowych rozmiarów i zmieszczą się naprawdę wszędzie!

Montaż balustrad szklanych przy pomocy mini żurawia

Mini żuraw cechuje się niezwykle dużą stabilnością oraz potężnym udźwigiem. Przykładem jest tutaj model BG Lift M250. Dzięki temu urządzenia oferują nam montaż balustrad szklanych oraz innych szklanych elementów. Dzięki tak szerokiej ofercie mini żurawi dostępnych na rynku, my, jako klienci, możemy wybrać urządzenie dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Co ważne, mini żurawie przeznaczone są zarówno do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz. Posiadają one napęd gąsienicowy oraz duży udźwig. Dzięki temu bez problemu poradzą sobie z montażem balustrady szklanej w domach, jak i miejscach publicznych. Pomogą one także w instalacji innych szkieł, np. okien. Urządzenia są niezwykle precyzyjne oraz cechuje je ogromna dokładność. 

Przeczytaj również:  Inwestycja w apartamenty na Cyprze - Szansa na zysk i egzotyczny wypoczynek!

Wynajem mini żurawia

Decydując się na wynajem mini żurawia, wybierzmy profesjonalną firmę, która zajmuje się tym tematem. Bardzo często w takich firmach otrzymamy fachową pomoc dotyczącą wskazówek, który żuraw będzie najlepszy dla naszych potrzeb. Po wybraniu odpowiedniego urządzenia, dowiemy się, ile kosztuje wybrany przez nas model. Wszystko zależy od tego, na jak długo będziemy potrzebowali maszynę oraz, jakie posiada ona parametry.

Warto wiedzieć, że na im dłuższy okres czasu wynajmiemy żurawia, tym niższe będą koszty. Przy wynajmie na jeden dzień cena waha się pomiędzy 1000-1200zł, w zależności od miejsca zamieszkania, z kolei przy wynajmie powyżej 30 dni, koszty te maleją do kwoty około 500-600 zł/dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *