Ogolne

Okna na południe – wybierz żaluzje fasadowe

Nadmiar słońca w mieszkaniu potrafi być równie uciążliwy, co jego niedostatek. Wiedzą o tym doskonale osoby, które posiadają w domu okna od strony południowej lub zachodniej. Pomieszczenia, które są długo eksponowane na silne światło słoneczne nagrzewają się, a wpadające promienie słoneczne oślepiają, co znacznie wpływa na codzienny komfort życia mieszkańców. Na szczęście niezależnie od tego, czy jesteśmy dopiero na budowie domu czy planujemy mały remont – możemy zamontować żaluzję fasadowe. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Największe zalety żaluzji fasadowych

Żaluzje fasadowe, zwane także zewnętrznymi doskonale sprawdzają się zarówno w domach, jak i w mieszkaniach. Wyróżniają się one nie tylko atrakcyjnym designem, ale dają także poczucie pełnej prywatności i komfortu. Montaż żaluzji zewnętrznych warto rozpatrywać w kategorii inwestycji. Dzięki ich zamontowaniu można bowiem znacząco zmniejszyć wydatki na energię elektryczną zużywaną przez systemy klimatyzacyjne. Ponadto są one proste w obsłudze, bezawaryjne łatwe do utrzymania w czystości.

W zależności od tego, czy jesteśmy na etapie budowy lub generalnego remontu domu czy planujemy drobne prace modernizacyjne w mieszkaniu – do wyboru mamy żaluzje nakładane i adaptacyjne. Te pierwsze montowane są na ramie okna, z kolei modele adaptacyjne montowane są na fasadzie budynku. Wybór żaluzji najlepiej skonsultować ze specjalistą ds. sprzedaży w wybranym salonie producenta.

Zobacz też: Luksusowe długopisy i wyroby skórzane Montblanc, czyli szczyt jakości 

Które żaluzje zewnętrzne wybrać?

Jeżeli zależy nam na tym, aby zakupione żaluzje zewnętrzne przez wiele lat działały w sposób bezawaryjny – najlepiej wybrać sprzęt od polskiego producenta. Wówczas możemy być pewni, że towar został wyprodukowany zgodnie z restrykcyjnymi europejskimi normami. Mamy także pewność, że nie będzie żadnych problemów z serwisem gwarancyjnym. Którą markę wybrać? Na szczególną uwagę zasługują żaluzje zewnętrzne marki DRUTEX, firmy z blisko 40 letnim doświadczeniem. Drutex to jeden z wiodących producentów okien i drzwi z PVC, aluminium i drewna. W jego portfolio znajdziemy również fasady, ogrody zimowe, pergole oraz autorskie systemy rolet.

Przeczytaj również:  Jaki prezent na dzień mamy?

Żaluzje fasadowe DRUTEX są spójne ze współczesnymi trendami architektonicznymi preferującymi duże przeszklenia, w których zastosowanie innych niż fasadowe typów przesłon jest niemożliwe lub utrudnione. Ich atutem jest także możliwość sprzężenia z inteligentnymi systemami zarządzania typu Smart Home. Ponadto, dzięki swobodnej regulacji kąta nachylenia lameli umożliwiają one odpowiedni stopień zaciemnienia oraz stworzenie przyjemnej atmosfery w pomieszczeniach budynku. To doskonały wybór dla osób ceniących sobie nowoczesne i niezawodne rozwiązania. Dlaczego warto postawić właśnie na tę markę?

Choć drzwi, okna i inne produkty marki DRUTEX dostępne są w ponad 40 krajach na świecie – wszystkie wyroby pochodzą z fabryki, która znajduje się w pomorskim Bytowie. Co istotne, przedsiębiorstwo posiada nie tylko własną linię produkcyjną, ale również dział badań i rozwoju, biuro konstrukcyjne oraz laboratorium badawcze. Wszystko po to, aby polscy inżynierowie mogli kontrolować proces realizacji zamówień na każdym jego etapie. Ponadto wszystkie produkty marki DRUTEX powstają na indywidualne zamówienie, co pozwala dopasować żaluzje fasadowe idealnie do wymiarów przeszkleń w naszym domu. Na wyróżnienie zasługuje także czas realizacji. Dzięki przemyślanej logistyce oraz własnej flocie transportowej – DRUTEX na terenie Europy realizuje zamówienia nawet w ciągu 7 dni. To swoisty ewenement na skalę polskiego przemysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *