jak ukryć swoją aktywność w grach na discordzie
Poradniki

Discord – jak ukryć swoją aktywność w grach?

Discord to platforma społecznościowa stworzona dla graczy. W związku z tym wyświetli nazwę gry, jeśli gracz aktualnie w nią gra. To jest w porządku i wszystko, dopóki gracz nie chce ujawniać, w co gra. może być wiele powodów, aby ukryć swoją aktywność w grze na Discordzie, na przykład nie chcąc zwracać na siebie uwagi innych graczy, próbując ukryć fakt, że gracz jest w grze itp. W dzisiejszym artykule pokażę Ci, jak ukryć swoją Aktywność w grach na Discordzie.

Jak ukryć swoją aktywność w grach na Discord?

Kiedy masz uruchomiony Discord na swoim komputerze i uruchamiasz grę, pokaże ona, w co grasz wśród znajomych. Zwykle jest to w porządku, ale czasami nie chcesz tego pokazywać. Oto, co musisz zrobić, aby ukryć to na Discordzie. Po pierwsze, będziesz musiał przejść do ustawień użytkownika. Jest to przycisk w kształcie koła zębatego tuż obok Twojego imienia w lewym dolnym rogu ekranu. Stamtąd zobaczysz wiele opcji ustawień, które będą w grupach. Przejdź do tego, który mówi o stanie aktywności.

Discord – jak ukryć swoją aktywność w grach?

Spowoduje to otwarcie ustawień stanu aktywności na Discord. W nim pojawi się pole wyboru Wyświetl bieżącą aktywność jako komunikat o stanie. Będzie to domyślnie włączone. Wyłącz tę opcję, a ukryłeś swoją aktywność w grach dla wszystkich na Discord. Teraz możesz grać w gry i nikt Cię nie podgląda przez Discord. Masz więcej opcji, takich jak wyłączanie nakładek w niektórych grach lub nawet dodawanie tych, których Discord nie odbiera.

Chodziło o ukrywanie Twojej aktywności w grach na Discordzie. Teraz będziesz mógł działać incognito i oszukiwać znajomych. Mam nadzieję, że ten przewodnik ci pomógł.

Przeczytaj również:  Komenda na zmianę ręki CS:GO - poradnik jak zmienić ręke w CS GO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *