komenda na wh w cs go
Poradniki

Jaka jest komenda na WH w CS GO? – Użyj legalny cheat!

Komenda na WH to r_drawothermodels 2. Dowiedz się jak z niej skorzystać!

Każdy, kto grał w Counter-Strike’a słyszał o czymś, co nazywa się wallhack (WH). Ale czy wiesz, że możesz go włączyć za pomocą jednej komendy w konsoli gry?

Jak działa wallhack?

Wallhack to rodzaj cheatu, który umożliwia widzenie przeciwników przez ściany. Obok Aimbota jest to najpopularniejszy cheat używany w CSGO. Jednak nie jest to najprostszy cheat do użycia i wiele osób dostaje za niego VAC bana. Wallhack jest bardzo łatwy do zauważenia w overwatch (nawet przez niedoświadczonych graczy), zwłaszcza gdy gracz używający go ciągle celuje przez ścianę.

Ten typ cheatu był używany w pierwszych wersjach Counter-Strike’a i jest podstawowym wyborem większości cheaterów w grach FPS, ponieważ daje więcej korzyści niż jakikolwiek inny, nawet jeśli mówimy o aimbocie. Jednak komenda na wh może zostać wykorzystana również w sposób naukowy. Jeśli włączysz wh na botach możesz potrenować umiejętności i szybciej wbijać rangi w meczach rankingowych.

Jak włączyć WH za pomocą konsoli dewelopera?

Nie każdy wie, że konsola gry w CSGO daje możliwość, aby odpalić legalny wallhack na serwerach customowych. Można to zrobić za pomocą jednej z komend sv_cheats„r_drawothermodels 2″. Cały proces wygląda następująco:

  1. Sprawdź ustawienia gry, aby upewnić się, że możesz otworzyć konsolę gry.
  2. Dołącz do serwera, na którym chcesz włączyć wallhack
  3. Otwórz konsolę gry wciskając przycisk tyldy na klawiaturze (~)
  4. W konsoli wpisujemy komendę „sv_cheats 1” i i naciskamy Enter. To włączy opcję włączenia legalnych cheatów.
  5. Wpisz „r_drawothermodels 2” w konsoli i wciśnij Enter.
  6. Gotowe! Twój legalny wallhack jest teraz włączony. Jeśli chcesz wyłączyć tryb Wallhack, wpisz „r_drawothermodels 1”

Nie możesz używać komendy Wallhack (jak również innych komend sv_cheats) w oficjalnych grach matchmakingowych. Możesz jej używać tylko na swoich niestandardowych serwerach, w trybie single-player i na niektórych serwerach społecznościowych z uprawnieniami dla komend sv_cheats. 

Przeczytaj również:  Trójząb Minecraft. Jak zrobić Trójząb w Minecraft?

Alternatywna komenda na WH CS GO – MAT_WIREFRAME 1-4

Alternatywną komendą Wallhacka może być również mat_wireframe (1/2/3/4) – po jej włączeniu wyświetlisz wszystkie elementy gry w formie wireframe. Nie jest to klasyczny wallhack, ale jest to ciekawa komenda, która pozwala widzieć obiekty przez ściany. Polecenie mat_wireframe oferuje 4 opcje wyświetlania; oto jak wygląda każda z nich:

  • mat_wireframe 1
  • mat_wireframe 2
  • mat_wireframe 3
  • mat_wireframe 4

Komenda na WH w cs go – szkielet

Jest jeszcze jedno polecenie sv_cheats, które pozwala zobaczyć więcej niż powinno – To enable_skeleton_draw 1. 
Z włączoną tą komendą szkielet przeciwnika świeci na niebiesko i jest widoczny przez wszelkie przeszkody. 

Jak możesz skorzystać z komendy na wallhack?

Jeśli chcesz grać w Counter-Strike’a na najwyższym poziomie, z pewnością będziesz musiał poświęcić trochę czasu na ćwiczenia ze swoją drużyną. Jak się okazuje, komenda na wh może przydać się podczas szlifowania umiejętności; np. gdy chcesz poćwiczyć prefire lub wall-banging popularnych pozycji. 

Wystarczy poprosić jednego z kolegów z drużyny o ustawienie się na popularnej pozycji w aktualnej grze i poszukać opcji, jak można ją skontrować. Widząc dokładne ustawienie przeciwnika i model postaci. Taki rodzaj treningu może zająć godziny, ale pozwala wygrać wiele meczów.

Czy można dostać vac za używanie komendy na wh?

Nie ma takiej opcji, aby zostać zbanowanym za używanie jakichkolwiek komend sv_cheats. System Valve Anti Cheat (vac) dokładnie sprawdza wszystkie ustawienia serwera. Jeśli serwer, na którym grasz pozwala na używanie komend sv_cheats, możesz być pewny, że nie zostaniesz zbanowany.

Nielegalne oprogramowanie firm trzecich.

Sprawa wygląda inaczej, gdy używasz oprogramowania firm trzecich, aby osiągnąć efekt Wallhacka. Programy umożliwiające wallhacking kosztują zwykle około 20 dolarów, a można je kupić od niezależnych twórców na różnych forach internetowych. Nawet jeśli myślisz, że masz wysokiej jakości oprogramowanie, które chroni cię przed zbanowaniem, pamiętaj, że system Anti-Cheat firmy Valve dostaje ciągłe aktualizacje. 

Przeczytaj również:  Profilowe na DC - Jak zmienić profilowe na discordzie?

Karę za skorzystanie z cheatów możesz dostać nawet po roku. Bany VAC są permanentne i ograniczają dostęp do twojego konta Steam na wielu poziomach poprzez zakaz gry na oficjalnych serwerach Valve lub zakaz handlu przedmiotami i brak dostępu do ekwipunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *