manicure
Poradniki

Manicure hybrydowy – jak wykonać?

Każda kobieta wielokrotnie zastanawiała się na pewno nad wykonaniem hybrydowej stylizacji. W końcu zadbane paznokcie to nasza wizytówka a manicure wykonany metodą tradycyjną niejednokrotnie zawodzi i jest mało odporny na działanie czynników mechanicznych i tutaj z odsieczą przychodzą właśnie lakiery hybrydowe. Jakie są ich zalety? Jak wykonać taki manicure i jak długo można się nim cieszyć? Zobacz poniżej!

Manicure hybrydowy – jakie ma zalety?

Paznokcie hybrydowe są bardzo popularne i ma to swoją przyczynę. Lakiery hybrydowe są połączeniem właściwości żelu i tradycyjnego lakieru do paznokci, dzięki czemu stylizacja jest piękna, estetyczna, zadbana i bardzo wytrzymała. Co ważne – aplikacja stylizacji hybrydowej jest bardzo prosta! Całość utwardzamy w lampie UV, dzięki czemu nasza manicure jest chroniony przed uszkodzeniami mechanicznym a paznokcie są piękne nawet do 3 tygodni!

Jak wykonać stylizację hybrydową?

Jeśli masz podstawowe umiejętności manualne to możesz wykonać stylizację hybrydową samodzielnie. Potrzebny Ci będzie do tego odpowiedni zestaw produktów, w którego skład wchodzą: cleaner, lampa UV, lakier hybrydowy, baza i top. Produkty powinny być wysokiej jakości, aby stylizacja była trwała i estetyczna, dlatego kup je w sprawdzonym sklepie takim jak hurtownia kosmetyczna ConstanzaZnajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz, żeby zacząć swoją przygodę z hybrydą. Przechodząc do meritum, jak prawidłowo wykonać hybrydę?

  1. Odtłuść płytkę paznokcia z pomocą cleanera,
  2. Nałóż na płytkę paznokcia bazę i utwardź ją w lampie,
  3. Nałóż dwie warstwy lakieru hybrydowego w wybranym kolorze. Po każdej aplikacji – utwardź warstwę w lampie,
  4. Na utwardzony lakier kolorowy nałóż warstwę topu, który nabłyszcza płytkę paznokcia i zabezpieczy ja przed uszkodzeniami, ponownie utwardź i przemyj cleanerem.
  5. Gotowe!

Co zrobić, żeby stylizacja hybrydowa była bardziej trwała?

Trwałość hybrydy zależy od wielu czynników. Przede wszystkim ważny jest stan płytki paznokcia oraz poprawne opracowanie jej przed nałożeniem produktu, dlatego jeżeli nie masz umiejętności to skorzystaj z opieki profesjonalistów i umów się na wykonanie stylizacji do salonu kosmetycznego. Jakość lakieru hybrydowego oraz prawidłowe parametry utwardzania w lampie UV również mają wielkie znaczenie.

Przeczytaj również:  Jumpthrow bind w cs go | Komenda na Jumpthrow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *