Jak zrobić shulker Boxa
Poradniki

Minecraft: jak zrobic shulker boxa?

Shulker box w Minecraft – co to jest?

Używanie shulker boxów do przechowywania przedmiotów jest kluczową częścią gry Minecraft, ponieważ ekwipunek gracza może pomieścić tylko tyle. Chociaż standardowa drewniana skrzynia jest z pewnością przydatna, ma swoje ograniczenia. Największym z tych ograniczeń jest brak możliwości przenoszenia, ponieważ po umieszczeniu skrzyni nie można jej przenieść bez wyjęcia wszystkich przedmiotów na lewą stronę. Dla graczy szukających rozwiązania tej zagadki, odpowiedzią są Shulker Boxy. Te unikalne skrzynie można podnosić tak jak zwykłą skrzynię, ale gdy zostaną zniszczone, przedmioty znajdujące się w środku nie wychodzą. Pozwala to z łatwością transportować duże ilości przedmiotów.

Jak można się spodziewać, tworzenie Shulker Box nie jest łatwym przedsięwzięciem. Ten przedmiot można zdobyć tylko z mobów z późnej fazy gry w Minecraft, w szczególności Shulkerów zamieszkujących End City. Gracze będą musieli znaleźć i zabić kilka z tych Shulkerów, aby zdobyć materiały potrzebne do stworzenia Shulker Boxów.

Jak zrobić shulkerową skrzynie w minecraft?

Przepis na Shulkera Box jest dość prosty, ponieważ wymaga tylko jednej skrzyni i dwóch Shulkera Shell, ale znalezienie tych ostatnich będzie wyzwaniem. Najpierw gracze będą musieli dotrzeć do Końca, potem będą musieli zlokalizować Miasto Końca. Będąc tam, rozejrzyj się po fioletowych blokach i wypatruj tych, które wydają się poruszać. Są to Shulkery i każdy z nich ma szansę upuścić Shulkera Shell. Gracze będą chcieli ich zabić kilkoma uderzeniami, ponieważ gdy osłabną, teleportują się.

Podczas tworzenia Shulkera Box gracze muszą ułożyć składniki we właściwej kolejności. Umieść skrzynię na środku stołu rzemieślniczego, a następnie dwie skorupy Shulkera nad i pod nią. Po wytworzeniu, gracze mogą odłożyć pudełko i wypełnić je, co chcą, ponieważ przedmioty pozostaną w nim, gdy zostanie zniszczone. Jest to niezwykle przydatne, ale istnieją pewne ograniczenia, o których należy pamiętać. Na początek, Shulker Boxu nie można łączyć w duże pudełko, takie jak zwykłe skrzynie, co oznacza, że ​​mogą pomieścić tylko 27 miejsc w ekwipunku. Podobnie brakuje im unikalnych możliwości Ender Chests.

Przeczytaj również:  Komenda na pominięcie rozgrzewki w cs go

Zadanie stworzenia Shulkera Box w Minecrafcie polega na znalezieniu diamentów, pokonaniu Netheru, zlokalizowaniu Fortecy Netheru, zdobyciu Płomiennych Prętów, polowaniu na Endermanów, odkryciu Twierdzy, dotarciu do Końca, pokonaniu Ender Dragon i wreszcie natknięciu się na Shulkera lub dwóch. O tym, czy jest to warte zachodu, każdy gracz będzie musiał sam zdecydować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *