komenda na teleportacje minecraft
rozrywka

Komenda na teleportacje minecraft – pełna lista


Polecenia są jak kody, które gracze Minecraft mogą wprowadzać, aby ułatwić grę. Gracze mogą używać poleceń, aby wykonywać określone ruchy i szybciej poruszać się po świecie.

Polecenia są w rzeczywistości bardzo proste w użyciu. Wszystko, co gracze muszą zrobić, to zezwolić na oszustwa podczas tworzenia świata. Następnie będą mogli wprowadzać kody w polu tekstowym.

Gracze będą potrzebować bloku poleceń lub okna czatu, aby wprowadzać polecenia na konsolach. Bloki poleceń są aktywowane za pomocą Redstone i są bardzo przydatne do małych zadań w grze.

Jedną z wielu komend, które gracze mogą wprowadzić, jest komenda teleportacji. Za pomocą tego polecenia gracze mogą teleportować się, innych graczy, a nawet niektóre moby po mapie. W tym artykule dowiesz się co to jest komenda na teleport Minecraft i jak jej używać!

Komenda na teleportacje Minecraft – lista

Jak się teleportować w MC? wystarczy skorzystać z komend wskazanych poniżej.

/Tp <location x y z>

Jest to jedno z poleceń, z których gracze mogą korzystać, jeśli chcą się teleportować w grze Minecraft.

To polecenie teleportuje gracza do zbioru współrzędnych wprowadzonych przez gracza w slotach xyz.

/Tp <destination x y z>

To polecenie w Minecrafcie teleportuje graczy do lokalizacji innego celu. Gracze mogą wprowadzić współrzędne bloku docelowego w Minecrafcie, a to polecenie wyśle ​​je tam.

/Tp <targets> <destination>

To polecenie teleportuje blok docelowy do innego miejsca docelowego. Jeśli gracz chce przesunąć cel, ale odległość poruszania się jest zbyt duża, gracz może użyć tego polecenia, aby teleportować go do zestawu współrzędnych, do którego chce go przesunąć.

/Tp <targets> <location> <facingLocation>

To polecenie Minecrafta jest podobne do powyższego, z wyjątkiem tego, że pozwoli graczowi zmierzyć się z celem w innym kierunku. Gracze mogą teleportować cel do zestawu współrzędnych, który jest zwrócony w kierunku innego zestawu współrzędnych.

Przeczytaj również:  Pierwszy tatuaż – co warto wiedzieć?

/Tp <targets> <location> [<yRot> <xRot>]

To polecenie jest podobne do poprzednich dwóch, z wyjątkiem tego, że obraca kierunek celu. Gracze mogą wprowadzić to polecenie, aby obrócić cel tak, aby był skierowany w określony sposób y i x.

/Tp @a @s

To polecenie pozwoli graczom teleportować do nich wszystkich graczy w grze. Skuteczność polecenia w edycji Bedrock jest niepewna, ale działa dobrze w wersji Java Minecrafta.

/Tp @p @s

To polecenie pozwoli graczom teleportować do nich najbliższych graczy. Gracze będą mogli teleportować do nich swoich znajomych, jeśli mają im coś do zaoferowania, ale są daleko od siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *