rangi w valorant
rozrywka

Rangi Valorant. Jakie są rangi w Valorant?

Ranking VALORANT jest często poruszanym tematem w społeczności FPS Riot, podobnie jak system rankingowy w grze jako całości. Niezależnie od tego, czy chcesz dostać się do Nieśmiertelnego i dalej, czy po prostu chcesz dokładnie wiedzieć, co to znaczy być umieszczonym w Żelazie, system rankingowy VALORANT jest dość zagmatwany. Więc szukasz wszystkich rang VALORANT. Trafiłeś we właściwe miejsce.

Rangi Valorant 2022 – od najgorszej do najlepszej

W każdym „akcie” (nazwa nadała swoim sezonom VALORANT) będziesz mógł rywalizować na różnych poziomach rywalizacji. Akty trwają około dwóch miesięcy. Oto szeregi VALORANT w kolejności:

  • Iron
  • Bronze
  • Silver
  • Gold
  • Platinum
  • Diamond
  • Immortal
  • Radiant

Tutaj to się komplikuje. W każdym akcie tylko dziewięć najlepszych zwycięstw określi twoją odznakę rangi aktu i związaną z nią granicę. Oznacza to dwie rzeczy:

Jeśli wygrasz dziewięć gier na poziomie Nieśmiertelnego (Immortal) i natychmiast po tym spadniesz do złota (Gold), nadal będziesz uważany za Nieśmiertelnego ze względu na nagrody za ten akt. Oznacza to, że granie ze znajomymi na swoim głównym koncie staje się o wiele mniej męczące, gdy już osiągniesz swój cel. Pamiętaj, że nadal możesz chcieć zachować swój MMR na przyszłe sezony, które, jak stwierdził Riot, zostaną przeniesione.
Możesz wypchnąć swoje stare gry z niższej rangi, osiągając lepsze wyniki niż dziewięć najlepszych gier, które zgromadziłeś w tym akcie.

Pamiętaj też, że gry rozstawiające nie liczą się do twojej rangi aktu. Dopiero po ukończeniu rozmieszczania Twoje wygrane w odpowiedniej randze Aktu wniosą prostokąt.

Ramka rang aktu zmienia się w zależności od liczby rozegranych gier w danym akcie. Możesz uzyskać dostęp do historii Act Rank za pośrednictwem swojego profilu. Zobacz również CS GO Rangi i inne artykuły.

Jak awansować w Valorant?

Po rozegraniu 5 gier i pozyskaniu swojej pierwszej rangi, wygrywaj kolejne mecze, aby udowodnić algorytmowi, że jesteś lepszym graczem. Jeśli faktycznie jesteś, szybko awansujesz w grze

Przeczytaj również:  Karty Pokemon – w czym tkwi ich fenomen? Dowiedz się, gdzie ich szukać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *