product diamond expert
Technologia

Gogini.pl ze statusem Google Ads Diamond Product Expert

Produkty Google znajdują zastosowanie w wielu aspektach naszego życia. Nurtujące pytania na ich temat można znaleźć na forum społeczności Google. Eksperci wypowiadający się tam posiadają różne poziomy wiedzy. W tym artykule skupimy się na tym najwyższym – Diamond Product Expert. Czytaj dalej!

Google Ads DIAMOND Product Expert – co to jest?

To największe wyróżnienie dostępne do uzyskania w społeczności Google ADS. Nie jest to standardowy certyfikat, którego zdobycie zazwyczaj wymaga uprzedniego zdania odpowiedniego egzaminu. Status Diamond Product Experta przyznawany jest przez Google dla wykwalifikowanych specjalistów, posiadających wysoki poziom wiedzy oraz wieloletnie doświadczenie, którzy dzielą się swoją wiedzą z zakresu Google Ads oraz produktów pokrewnych. DIAMOND Product Expert jest to piąty i najwyższy poziom, na który wymagane jest zdobycie 5000 punktów oraz 50 polecanych odpowiedzi. Hierarchia poziomów w programie dla Ekspertów Produktowych wygląda następująco:

  1. Poziom Brązowy
  2. Srebrny Ekspert produktowy
  3. Złoty Ekspert Produktowy
  4. Platynowy Ekspert Produktowy
  5. Diamentowy Ekspert Produktowy

Ile osób na świecie jest Diamentowym Ekspertem Produktowym w zakresie Google Ads?

Na 20 lipca 2022 takim statusem może pochwalić się jedynie 11 specjalistów. W składzie tych osób znajduje się również Polak. Na forum Google ADS znajdziemy go pod pseudonimem Boogumil. Na co dzień prowadzi on kampanie w agencji gogini.pl. Oprócz Bogumiła są również specjaliści z Japonii, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Francji, Tajlandii, Włoch, Argentyny oraz Brazylii. Google udostępnia możliwość weryfikacji Ekspertów produktowych. Jak tego dokonać?

  1. Wchodzimy do katalogu ekspertów Google -> https://productexperts.withgoogle.com/directory,
  2. W polu „Filter by product” wpisujemy interesującą nas kategorię, w tym przypadku jest to „Google Ads”,
  3. Lista przesortowana jest od najbardziej zasłużonych specjalistów, także u samej góry znajdują się diamentowi eksperci, którzy oznaczeni są diamentowym medalem.
Przeczytaj również:  Sklep komputerowy – czym kierować się przy jego wyborze?

Jakie ma to znaczenie?

Specjaliści posiadający diamentowy medal to osoby o szerokiej wiedzy w danej tematyce. Posiadają najświeższe informacje z branży i na bieżąco są z wszelkimi nowinkami lub aktualizacjami od Google. Skorzystanie z ich usług to gwarancja profesjonalnej usługi. Dodatkowo od ręki odpowiedzą Ci na wszelkie nurtujące pytania z zakresu wybranych produktów Google.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *