Technologia

Najtańszy abonament na rynku dla użytkowników z internetem mobilnym 5G

Nie ma nic złego w kierowaniu się ceną przy wyborze abonamentu komórkowego – zwłaszcza jeśli najkorzystniejszą ofertą na rynku okazuje się pakiet OTVARTA. Na co mogą liczyć klienci szukający w niej przede wszystkim oszczędności w kontekście finansowym?

O! NAJTAŃSZA! 5G – najtańszy abonament na polskim rynku

Choć przez długi czas abonamenty komórkowe stopniowo taniały, ceny niemal wszystkich abonamentów w Polsce nie schodzą poniżej pewnego poziomu. OTVARTA to operator, który niejako przełamał granicę, schodząc z kosztem zakupu pakietu do 9,99 zł miesięcznie.

Taryfa O! NAJTAŃSZA! 5G, której dotyczy ta korzystna cena, zapewnia klientom:

  • nielimitowane darmowe rozmowy w sieci,
  • 60 minut rozmów poza sieć bez dodatkowych opłat,
  • wiadomości za 0,19 zł,
  • 2 GB internetu 5G.

Choć jest to oferta abonamentowa, to jednak wyróżnia się elastycznością niespotykaną dla produktów z tego segmentu. Umowa jest bowiem zawierana od razu na czas nieokreślony, co daje możliwość rozwiązania jej w dowolnym momencie. Okres wypowiedzenia wynosi zaledwie 30 dni. Taryfa O! NAJTAŃSZA! 5G jest skierowana tak do nowych klientów, jak i do osób, które chcą przenieść numer z innej sieci.

Nie tylko niska cena – dodatkowe korzyści dla posiadaczy abonamentu OTVARTA

Nawet jeśli to cena jest decydującym czynnikiem, klienci i tak oczekują wysokiej jakości usług wchodzących w skład pakietu. Oferta OTVARTA nie zawodzi tu zarówno pod kątem limitów dla rozmów i wiadomości, jak i pod względem internetu pozostającego do wykorzystania przez użytkownika telefonu.

W tym przypadku jest to Internet mobilny LTE z obsługą 5G. Oznacza to wygodne przeglądanie social mediów, swobodne korzystanie z aplikacji, jak również sprawną obsługę różnych multimediów. 2 GB internetu w zupełności wystarczą do średnio intensywnego korzystania z dostępu do sieci. Jeśli w którymś momencie zabraknie transferu, można go łatwo podwyższyć.

Przeczytaj również:  Jak naprawić błąd z niezarejestrowaną siecią w systemie Android?

Nie sposób nie wspomnieć również o nowych technologiach, które OTVARTA wprowadza do oferty jako lider innowacyjnych rozwiązań na polskim rynku. Mowa tu o nowoczesnych usługach pokroju VoLTE oraz Wi-Fi Calling.

Pierwsza z nich oznacza wysoką jakość rozmów przeprowadzanych przy użyciu technologii LTE, w tym wyraźny dźwięk, ograniczony szum i krótki czas nawiązywania połączenia głosowego. Wi-Fi Calling umożliwia natomiast dzwonienie nawet w miejscach z ograniczonym zasięgiem sieci komórkowej. Wszystko dzięki temu, że w procesie tym pośredniczy łącze internetowe.

Sieć komórkowa

Dodatkowe pakiety dla użytkowników taryfa O! NAJTAŃSZA! 5G

Nietrudno się domyślić, że najtańszy pakiet abonamentu nie będzie obejmować maksymalnych limitów dla wszystkich usług telekomunikacyjnych świadczonych w ramach zawartej umowy. Nie oznacza to jednak żadnych ograniczeń podczas użytkowania tego wariantu w praktyce.

Do dyspozycji klientów są bowiem dodatkowe pakiety, które – za niewielką dopłatą – pozwolą intensywniej użytkować telefon w abonamencie. Obecna oferta zakłada możliwość dokupienia następujących usług do wykorzystania w aktualnym okresie rozliczeniowym:

  • 1 GB internetu 5G w cenie 4,00 zł,
  • paczki 50 SMS-ów w cenie 3,50 zł,
  • paczki 100 SMS-ów w cenie 6 zł,
  • paczki nielimitowanych SMS-ów w cenie 9,90 zł.

Bogaty wybór korzystnych ofert – przekrój oferty OTVARTA

Chociaż pakiet O! NAJTAŃSZA! 5G jest najtańszą propozycją z oferty abonamentowej OTVARTA, to jednak niejedyną. Klienci mają do wyboru jeszcze 6 innych wariantów, które, choć kosztują nieco więcej, to wciąż pozostają konkurencyjne względem tego, co aktualnie można znaleźć na polskim rynku.

Na szczególną uwagę zasługuje pakiet O! LUZACKA! 5G, który jest najczęściej wybierany przez klientów szukających kompromisu między wysokością rachunku za telefon a komfortem użytkowania. W tym wariancie klienci mogą korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów zarówno w sieci, jak i poza nią.

Sieć telefonii komórkowej

Oferta ta sprawdzi się jednak nie tylko w przypadku osób, które intensywnie użytkują telefon do prowadzenia rozmów i wymieniania wiadomości. Aż 31 GB szybkiego Internetu 5G zapewnia również wygodny dostęp do sieci. Taki pakiet wystarczy nawet użytkownikom, którzy spędzają dużo czasu w świecie online i nie wyobrażają sobie dnia bez sprawdzenia social mediów.

Przeczytaj również:  Nowoczesne trendy w automatyce przemysłowej

Najlepsza czy najtańsza taryfa? Nie trzeba wybierać!

Konieczność oszczędzania na rachunkach za telefon wcale nie musi oznaczać konieczności rezygnacji z komfortu użytkowania taryfy. OTVARTA oferuje abonament, który jest obecnie najtańszy na rynku, a do tego zapewnia wysoki standard usług telekomunikacyjnych oraz optymalne limity dla rozmów i wiadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *