odplyw liniowy
Ogolne

Odpływy liniowe Balneo kupisz w sklepie Proterm!

Coraz więcej osób podczas aranżacji łazienki decyduje się na montaż odpływów liniowych, zamiast brodzików. Rozwiązanie takie ma wiele zalet. Przede wszystkim odpływy liniowe prezentują się niezwykle estetycznie. Wybór ich jest ogromny i można wręcz pogubić się w gąszczu ofert. Chociaż jak podkreślają eksperci jednymi z lepszych i jednocześnie tańszych są odpływy liniowe Balneo. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Estetyczne odpływy liniowe Duplex Balneo

Odpływy prysznicowe Balneo wybierane są nie tylko ze względu na swój design, ale także i na funkcjonalność. Decydując się na odpływ liniowy, jednocześnie rezygnuje się z brodzików. Tym samym wchodząc do kabiny prysznicowej nie napotyka się żadnych przeszkód, barier. Takie rozwiązanie jest więc odpowiednie i dobre dla osób, które chcą mieć nowoczesne wnętrze, ale także i dla osób niepełnosprawnych, takich, które mają problem z motoryką.

Poza tym czyszczenie podłogi jest także z pewnością dużo łatwiejsze, jeśli na podłodze mamy wszędzie płytki. Według ekspertów, projektantów wnętrz, a także i klientów indywidualnych jednymi z lepszych są odpływy liniowe Balneo. Produkty te są połączeniem ciekawej estetyki oraz bardzo dobrych parametrów technicznych.

Odpływy liniowe Duplex są dwustronne. To właśnie dzięki temu do ich zabudowy użyć można płytek ceramicznych lub marmuru. Przez odwrócenie panelu o 180 stopni, zyskuje się dekoracyjną powierzchnię o strukturze szczotkowanej. Takie rozwiązanie sprawa, że można w szybki sposób zmienić wygląd swojej strefy kąpieli.

Warto wspomnieć o tym, że odpływy liniowe Duplex Balneo zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Modele ten nie posiadają żadnych plastikowych elementów, co ma wpływ na ich jakość i trwałość. Odpływy te posiadają niewielką wysokość. Ze względu na nią można je zamontować praktycznie wszędzie.

Przeczytaj również:  Co zabrać ze sobą na wakacje?

prysznic

Zobacz też: pojazdy elektryczne

Odpływ linowy Duplex? Sprawdź ofertę sklepu Proterm!

Jest oczywiście wiele miejsc, w których otrzymać można oryginalne odpływy liniowe Duplex. Nie wszędzie jednak cena ich jest przystępna a wybór spory. Z tych właśnie względów warto jest zapoznać się z ofertą hurtowni hydraulicznej Proterm. W sklepie tym znajdują się nie tylko odpływy Balneo, ale także i półki wnękowe oraz brodziki tego producenta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *