Komenda na pominięcie rozgrywki w cs go
Poradniki

Komenda na pominięcie rozgrzewki w cs go

Counter-Strike: Global Offensive wykorzystuje system rozgrzewki do zarządzania różnymi początkowymi czasami połączenia graczy. Zobacz, jak zakończyć rozgrzewkowe mecze CSGO, które postawią cię przed główną rozgrywką!

Chociaż czas buforowania na początku meczu Counter-Strike może być przydatny, aby rozkręcić ręce i poczekać, aż potencjalni gracze dołączą, w pewnym momencie może się on zbytnio przeciągnąć. Mimo że rozgrzewka jest automatycznie przyspieszana do ostatnich kilku sekund, gdy wszystkie miejsca dla graczy są używane, może być wiele powodów, dla których po prostu całkowicie ją pomiń lub zmień warunki, aby się skończyła. Na szczęście możesz to zrobić za pomocą kilku prostych poleceń! W tym artykule dowiesz się jak pominąć rozgrzewkę w CS GO!

Komenda na skip rozgrywki – Jak zakończyć rozgrzewkę w CSGO?

Damy Ci tutaj krótki samouczek, a następnie rozwiniemy go, jeśli chcesz uzyskać bardziej precyzyjne informacje.

  • włącz konsolę przed rozpoczęciem gry
  • w trakcie gry przejdź do konsoli naciskając tyldę (~)
  • wpisz lub wklej „mp_warmup_end
  • naciśnij enter, aby wykonać polecenie zakończenia rozgrzewki

To naprawdę takie proste! Jeśli to zrobisz, rozgrzewka zostanie całkowicie pominięta i rozpocznie się mecz. Jest to jednak podejście mniej zniuansowane i są jeszcze dwie zmienne, które można zmienić, jeśli chodzi o warunki fazy rozgrzewki.

Komenda na pominięcie rozgrzewki – gdy dołączy wystarczająca ilość graczy

Przede wszystkim możesz ustawić rozgrzewkę tak, aby kończyła się, gdy do meczu dołączy pożądana liczba graczy. Zwykle dzieje się tak, gdy wszystkie miejsca graczy są zajęte, ale z jakiegoś powodu możesz chcieć, aby zaczęło się, gdy, powiedzmy, połowa graczy już tam jest. Albo grasz mniej oficjalny mecz ze znajomymi i nie chcesz polegać na losowych uczestnikach z Internetu.

Aby ograniczyć liczbę graczy potrzebnych do zakończenia rozgrzewkowego meczu CSGO, z którym utknąłeś, postępuj zgodnie z tą samą metodą, co poprzednio, ale teraz użyj polecenia „mp_endwarmup_player_count *”, gdzie * to liczba graczy, których chcesz zakończyć rozgrzewką .

Przeczytaj również:  Jak zmienić język w lolu?

Powiedzmy, że jest was tylko 4 i chcesz wskoczyć od razu do akcji? Uruchom konsolę i wpisz „mp_endwarmup_player_count 4”. W momencie, gdy dołączy czwarty gracz, polecenie CSGO kończące rozgrzewkę staje się skuteczne.

Jeśli jednak chcesz wiedzieć, jak zakończyć rozgrzewkę po upływie określonego czasu, jest do tego również polecenie!

Zobacz też: Komenda na hajs cs go

Komenda na pominięcie rozgrzewki w CS GO po określonym czasie

Załóżmy, że nie myślisz o określonej liczbie graczy, ale chciałbyś zakończyć rozgrzewkę po 30 sekundach od pierwszego logowania. To też jest możliwe. Zamiast poprzednich poleceń wpisz „mp_warmuptime 30”. Ostatnia liczba w poleceniu to liczba sekund, które chcesz upłynąć przed zakończeniem rozgrzewki.

Samo polecenie to po prostu „mp_warmuptime #”, gdzie # jest żądanym czasem.

Może to okazać się szczególnie przydatne, gdy wiesz, że w końcu będą gracze, ale chcesz zacząć bez nich, więc jest to szczególnie przydatne, gdy masz sparing, ale chcesz wskoczyć do akcji, bez względu na to, czy wynik całej gry bądź uczciwy i uczciwy.

Dzieje się tak jednak, jeśli chcesz krótkiej wskazówki na temat zakończenia CSGO. Jeśli z jakiegoś powodu technicznego istnieje potrzeba wstrzymania czasu rozgrzewania (na przykład, jeśli rozlałeś trochę wody sodowej i musisz posprzątać przed pierwszą rundą), możesz to zrobić za pomocą polecenia „mp_warmup_pausetimer 1”. Analogicznie, jeśli chcesz wznowić odliczanie, wystarczy użyć polecenia „mp_warmup_pausetimer 0”.

Zobacz też: CS Go Rangi

Komenda na pominięcie rozgrzewki w CS GO z botami

Istnieje również specjalne polecenie na okazje, gdy grasz sam. Zwykle w ogóle o tym nie wspomina się, ponieważ jest to tak dobre, jak całkowite pominięcie rozgrzewki. Jeśli jednak rozegrasz kilka gier z botami z rzędu, może okazać się przydatne, aby po prostu nie musieć w nie wchodzić raz za razem. Aby wyłączyć czas rozgrzewki w grze offline, wpisz „mp_do_warmup_offline 0” w konsoli i naciśnij enter. Jeśli chcesz ponownie włączyć, po prostu użyj polecenia „mp_do_warmup_offline 1”.

Przeczytaj również:  Jak rozpalić ognisko w Minecraft?

W tym krótkim podsumowaniu pokazaliśmy, jak zatrzymać licznik czasu rozgrzewki CSGO, sprawić, by czekał na określoną liczbę graczy lub po prostu całkowicie pominąć rozgrzewkę. Może się to przydać, gdy chcesz od razu przejść do gry, nie czekając, aż skończy się wbudowany czas. Jest to jedna z wielu drobnych poprawek, które Valve udostępniło w kodzie gry i mamy nadzieję, że możesz go użyć, aby jeszcze bardziej poprawić wrażenia z gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *