Kobieta ogląda TV
rozrywka

Polecane programy o gadżetach, nowych technologiach

Elektroniczne gadżety to często produkty niszowe, które mogą się jednak okazać całkiem przydatne nie tylko dla fanatyków, ale także dla większej ilości osób. Dobrym sposobem na ich poznawanie są programy o nowych technologiach. Przedstawiamy więc poniżej listę programów o gadżetach i nowych technologiach, które warto obejrzeć.

1. Program online Gadżet

Program technologiczny Gadżet, prowadzony przez Zbigniewa Urbańskiego, może zapewnić odbiorcy dużą rozpiętość, jeśli chodzi o tematykę. Prezentowane są tu bowiem najróżniejsze gadżety elektroniczne, ale również zwyczajnie interesujące przedmioty, o których istnieniu wielu ludzi może nie mieć pojęcia. Na przestrzeni dziesięciu sezonów zaprezentowane zostały tu nowe technologie i oprogramowania, rodem z filmów science fiction, jak na przykład system sterujący oświetleniem domu, który można obsługiwać telefonem. 

Program Gadżet pokazuje co nowego w technologii, a przy tym zapewnia interesujące porównania sprzętów z podobnych kategorii. Dzięki temu osoba dokonująca ewentualnego zakupu może podjąć bardziej świadomą decyzję. Jeśli interesują cię nowe technologie, program Gadżet jest dostępny online w Player, dzięki czemu łatwo obejrzysz testy i porównania gadżetów elektronicznych i nie tylko.

2. Nowy Gadżet — program o nowych technologiach

Technologia najnowsza to główny temat, jaki porusza Kuba Klawiter w programie o Nowy Gadżet. Testy gadżetów do auta i nie tylko mają za zadanie pokazać kupującemu, na co dokładnie przeznacza on swoje ciężko zarobione pieniądze. Dzięki tak szerokiemu przetestowaniu poszczególnych urządzeń nie tylko łatwo dowiedzieć się co nowego w technologii, ale odbiorcy prezentowane jest ciekawe ujęcie tematu z wielu stron.Warto dodać, że w tym programie technologicznym pojawiają się również gadżety stosunkowo tanie, które mogą jednak oferować sobą konkretną wartość.

3. Pani Gadżet

Pani Gadżet to program o tym, co nowego w technologii, prowadzony przez Annę Nowak-Ibisz. Prezentuje ona najciekawsze znaleziska ze świata technologii nowoczesnej, która może przydać się w każdej sytuacji. W kolejnych odcinkach Pani Gadżet prezentuje przydatne ciekawostki, które mogą zrewolucjonizować codzienne życie odbiorców. Omawiane akcesoria to nie tylko gadżety do samochodu, ale również urządzenia codziennego użytku, takie jak nowoczesne zwijane pianino, czy dodatki dla właścicieli zwierząt.

Przeczytaj również:  Lojaność w Minecraft - co to jest i do czego służy?

4. Cool Gadżet

Technologię nowoczesną w programie Cool Gadżet prezentuje Piotr Vienio Więcławski, czyli polski wokalista, DJ oraz producent muzyczny. W swoim programie prezentuje on między innymi zaskakujące gadżety, które mogą przydać się każdemu podróżnemu i turyście. Dla zachowania większej pewności Vienio jest również gotów przetestować na sobie samym, gadżety takie jak na przykład podgrzewana odzież.

Jak więc widać, dzięki różnorodnej tematyce, miłośnicy najnowszych technologii z łatwością powinni móc wybrać odpowiedni program dla siebie. Programy Gadżet oraz Nowy Gadżet to dobra propozycja dla tych, którzy ciągle gonią za najnowszym rozwiązaniem sprzętowym. Pani Gadżet prezentuje wiele urządzeń i przedmiotów, które mogą przydać się w praktycznym urządzeniu domu i poprawie jego funkcjonalności. Z Cool Gadżet odbiorca może dowiedzieć się, jakie są najbardziej interesujące gadżety, m.in. dla podróżnych, a przede wszystkim, czy faktycznie one działają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *