Boty muzyczne do Discorda
Ogolne

13 najlepszych muzycznych botów Discord, które nadal działają 2022

Jak być może już słyszeliście, zamknięto dwa największe muzyczne boty na Discordzie: Groovy i Rythm. To było niefortunne, ale powodem, dla którego tak się stało, jest to, że Google wysłał im wezwanie do zaprzestania korzystania z ich usług, ponieważ naruszyli Warunki korzystania z serwisu YouTube. Tak więc, jeśli teraz polujesz na boty muzyczne Discord, które nadal działają i mogą być dobrą alternatywą dla zastąpienia Groovy lub Rythm, mamy coś dla Ciebie w zasięgu ręki.

Boty muzyczne do Discorda

Przedstawimy jedne z najlepszych botów muzycznych, które nadal działają i mogą być dobrą alternatywą dla Twoich ulubionych. Pamiętaj, że niektóre z nich mogą porzucić obsługę filmów z YouTube, aby uniknąć otrzymania powiadomienia od Google. Jeśli jakikolwiek bot zostanie zamknięty w przyszłości, zaktualizujemy informacje w tym przewodniku. Jeśli chcesz wiedzieć, czy obsługują Spotify, Youtube lub więcej, możesz sprawdzić ich oficjalne strony lub serwery Discord.

Hydra Bot

hydrabot

Hydra bot oferuje opcje dostosowywania, listę poleceń, obsługę języków wielojęzycznych i nie tylko. Jeśli zdecydujesz się na Premium, możesz uzyskać globalną regulację głośności, autoodtwarzanie, efekty dźwiękowe, odtwarzanie 24/7, nieograniczoną liczbę zapisanych list odtwarzania itp. Oprócz języka angielskiego obejmuje również język chiński, francuski, hiszpański, rosyjski i polski. Co najważniejsze, kiedy konfigurujesz bota, możesz stworzyć unikalny kanał z prośbą o piosenkę. Ten bot jest wysokiej jakości, łatwy w użyciu i jest bardzo lubiany w społeczności Discord, więc możesz od razu użyć go jako alternatywy Groovy. Jeden z najlepszych dostępnych!

Mee6

Mee6 oferuje wiele dla użytkowników Discord, w tym moderację, niestandardowe polecenia, role reakcji i wiele więcej. Podobnie jak inne popularne boty, Mee6 jest używany przez ponad 14 milionów serwerów i jest uważany za jeden z najlepszych dostępnych botów do moderacji i muzyki. Dzięki temu intuicyjnemu botowi, który jest dość stabilny, możesz słuchać muzyki z samego serwera Discord. Gdy konkretny twórca treści rozpocznie transmisję lub utworzy nową treść na Twitchu lub Youtube, możesz nawet otrzymać powiadomienie za pośrednictwem tego bota. Co więcej – możesz skorzystać z systemu zdobywania poziomów i szybko awansować, aby zdobyć specjalne nagrody. Osobiście używałem tego i ręczę za to.

Przeczytaj również:  Prezent personalizowany: plakat na urodziny!

Fredboat

Fredboat to darmowy bot muzyczny Discord, którego możesz dodać i używać na swoim serwerze Discord. Może odtwarzać muzykę z różnych platform, takich jak Youtube, Soundcloud, Bandcamp, a nawet Twitch. Słuchacze mogą tasować swoje listy odtwarzania za pomocą tego bota, a także jest kilka innych funkcji, z których możesz skorzystać.

Probot

Ten bot jest dobry do różnych rzeczy – możesz go używać do witania użytkowników, używania poleceń, automoderacji i oczywiście muzyki. Ma również obsługę wielojęzyczną i funkcję ochrony przed raidami, która może być bardzo przydatna.

Chip-bot

Dzięki botowi Chip możesz łatwo uzyskać wysokiej jakości muzykę. Oferuje wiele elementów sterujących, których możesz użyć, aby uzyskać najlepsze wrażenia. Co więcej, ma również czas pracy 24/7. Jeśli wykupisz abonament premium, otrzymasz wiele korzyści, takich jak podbicie basów, filtr 8D, tryb nocny i wiele innych.

Chillbot

Chilibot discord bot muzyczny

Czy jesteś fanem muzyki Lofi? Ten Discord Chillbot będzie do Twojej dyspozycji. Używaj różnych poleceń, aby odtwarzać bity lofi i ciesz się! Ten bot ma również 99% czasu pracy, co oznacza, że ​​możesz się zrelaksować i odprężyć z przyjaciółmi bez żadnych problemów.

BMO – Najlepszy bot do zastąpienia Groovy lub Rythm

Z botem BMO możesz zrobić wiele, w tym muzykę, gry, przypomnienia, zadania do wykonania, manipulację obrazem, role własne, chatbot i wiele więcej. Nie zapomnij go wypróbować i odkryć wszystko, co ten bot ma do zaoferowania na twoim serwerze!

Octave

Ten bot istnieje już od jakiegoś czasu i wraz z muzyką dostajesz wilgotne memy i dużo więcej zabawnych rzeczy. Jeśli szukasz bota, który zapewnia dźwięk wysokiej jakości, wypróbuj tego, który zastąpi Groovy lub Rythm.

Vexera

Vexera to darmowy wielozadaniowy bot, który jest używany na ponad 300 000+ serwerach. Możesz go używać do moderacji, powitania lub pożegnania członków i oczywiście do odtwarzania muzyki. Możesz używać różnych poleceń, aby sterować słuchanymi utworami.

Przeczytaj również:  Najlepsze praktyki zarządzania najmem w Warszawie

Chcesz słuchać muzyki non stop na Discordzie? Ten bot 24/7 pozwoli ci to zrobić. Odtwarzaj dowolną transmisję na żywo lub stację radiową i korzystaj z wielu funkcji premium. Sprawdź obsługiwane źródła, aby dowiedzieć się, jakiej muzyki możesz słuchać bez przerw.

Botify

Jak widać po nazwie, Botify przenosi utwory z platformy Spotify (i wielu innych) bezpośrednio na Twoje kanały Discord. Oprócz tego możesz także odtwarzać utwory z linków Soundcloud, a także strumienie Twitch. Najlepsze jest to, że jest całkowicie darmowy i open-source oraz ma proste polecenia odtwarzacza. Skorzystaj z opcji dostosowywania i jak najlepiej wykorzystaj tego bota.

Lofi Radio

Lofi Radio to kolejny bot muzyczny, którego możesz użyć do słuchania pięknej muzyki lo-fi. Będzie aktywny na twoim serwerze 24/7 i zatrzyma się tylko wtedy, gdy mu o tym powiesz. Dzięki wysokiej jakości dźwięku i brakowi opóźnień, jest to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli lubisz muzykę lo-fi.

JMusicBot

JMusicBot oferuje szybkie ładowanie utworów, płynne odtwarzanie, przejrzysty interfejs, obsługę list odtwarzania i wiele innych funkcji, które są dokładnie tym, czego możesz szukać. Możesz go skonfigurować i uruchomić samodzielnie, co jest czymś wyjątkowym. Dowiedz się więcej na ten temat z jego strony Github.
Jak działają boty muzyczne?

Boty Discord Music pozwalają w zasadzie odtwarzać muzykę podczas korzystania z Discord. Możesz więc odpocząć i posłuchać ulubionych utworów podczas sesji czatu ze swoją społecznością. Jak to działa, bot będzie pobierał muzykę z różnych platform streamingowych i odtwarzał ją dla Ciebie za pośrednictwem Discord.

Jeśli więc szukasz nowego bota muzycznego Discord jako alternatywy dla Groovy lub Rythm, wypróbuj jeden lub więcej z wymienionych powyżej. Do tej listy będziemy dodawać kolejne boty, więc zaglądaj tu często. Aby dowiedzieć się więcej o Discordzie, zapoznaj się z naszymi powiązanymi artykułami.

Przeczytaj również:  Rolety dzień noc czy plisy – wady i zalety obu rozwiązań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *