Budowa stacji paliw
Ogolne

Wyposaż swoją stację paliw z Corrimex

Prosperująca stacja paliw charakteryzuje się nie tylko profesjonalną obsługą, ale też wysokiej jakości wyposażeniem. Jednak nawet te dwa kluczowe elementy nie są wystarczające do sukcesu — potrzebna jest jeszcze znajomość branży, dobra strategia działania i gotowość do reagowania na nieprzewidziane sytuacje. Dzięki wsparciu fachowców z firmy Corrimex, rozpoczęcie działalności stacji paliw może być znacznie prostsze!

Polska firma godna zaufania

Otwarcie stacji paliw może być świetnym pomysłem na biznes, jednak już na etapie planowania na barki właściciela spada ogrom zagadnień, których trzeba dopilnować, by nie narazić się na straty i rozczarowanie. Jedną z najważniejszych kwestii jest tu bez wątpienia odpowiednie wyposażenie i infrastruktura stacji, one bowiem będą w dużej mierze odpowiadać za płynność działania punktu i zadowolenie klientów. W Corrimex dbamy o to, by problemy techniczne, z którymi przyjdzie się zmierzyć, każdemu właścicielowi stacji benzynowej były rozwiązywane szybko i kompleksowo.

30 lat doświadczenia na rynku to atut, który wyróżnia markę Corrimex, daje to niepowtarzalną znajomość branży i pozwala na znajdowanie najlepszych rozwiązań przy uruchamianiu stacji benzynowej. Firma Corrimex dostarcza wyposażenie pochodzącą od renomowanych producentów, oraz uczestniczy w jej wdrożeniu na każdym etapie realizowania inwestycji: od planowania, przez montaż i uruchomienie, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

To ostatnie jest możliwe dzięki ogólnopolskiej, mobilnej sieci serwisowej, która natychmiast reaguje na ewentualne awarie, co eliminuje problem przestojów w pracy urządzeń, a nierzadko całego obiektu. To tylko niektóre z powodów, dla których można zaufać, że współpraca z firmą Corrimex będzie korzystna i przyjemna!

Szeroka oferta wyposażenia dla stacji paliw

Wyposażenie dla stacji paliw będzie miało niebagatelny wpływ na jej funkcjonowanie, dlatego Corrimex oferuje tylko najlepszy sprzęt i akcesoria wraz z ich instalacją, instruktażem użytkowania i testami bezpieczeństwa. Poniżej prezentowana jest lista flagowych produktów, jakie można znaleźć w asortymencie firmy: 

  • dystrybutory paliw Tokheim — ponieważ dystrybutory to serce stacji, nie można na nich pod żadnym pozorem oszczędzać. Tokheim to znana na całym świecie marka, która od ponad stu lat produkuje ten rodzaj wyposażenia. Nic więc dziwnego, że doświadczenie to owocuje zawsze najnowocześniejszymi produktami, w tym wypadku dystrybutorami na benzynę, olej napędowy, LPG lub czynnik AdBlue. Zapewniają one bezpieczeństwo, ergonomię, estetykę i dodatkowe funkcjonalności. Do wyboru są oczywiście różne rozmiary i liczba węży paliwowych.
  • systemy pomiarowe TLS Gilbarco Veeder Root — systemy monitorujące ilość paliwa w zbiornikach to niezbędne na każdej stacji narzędzie, które w czasie rzeczywistym informuje także o wszelkich awariach, wyciekach i brakach. Dostęp do systemu odbywa się za pomocą wygodnego panelu lub zdalnie.
  • instalacje rur paliwowych KPS — te polietylenowe rury to innowacyjny sposób na w pełni bezpieczny, zgodny z rygorystycznymi normami, przesył paliwa ze zbiorników. Odporność na rozrywanie spowodowane skokami ciśnienia i szczelność dwóch warstw chroniąca środowisko przed wyciekiem sprawiają, że to najlepszy wybór w kwestii infrastruktury przesyłowej.
  • armatura paliwowa Elaflex — do tej kategorii należą kompensatory paliwowe redukujące drgania i wydłużanie termiczne rurociągów, wygodne i bezpieczne pistolety nalewcze, węże paliwowe o wytrzymałej strukturze i złącza przeładunkowe ułatwiające transport paliw. Ich wspólną cechą jest kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa oraz oczywiście wysoka jakość.
  • pokrywy i studnie kompozytowe Fibrelite — to lekkie, niezwykle odporne na czynniki zewnętrzne i obciążenia pokrywy, które idealnie sprawdzą się na stacji. Ich atutem jest łatwe podnoszenie, które umożliwia szybki dostęp do zbiornika paliwowego.
  • pompy tłoczne Red Jacket —ciche i wytrzymałepompy dla różnych rodzajów paliw, które umożliwiają nieprzerwaną pracę stacji, a także charakteryzują się niskim kosztem i brakiem konieczności częstej konserwacji.
Przeczytaj również:  Czy można dyskretnie zamontować klimatyzację?

Wymienione rodzaje wyposażenia należą do przodujących i znanych na świecie marek, Corrimex zaś, w niektórych przypadkach jako ich jedyny krajowy dystrybutor zapewnia kompleksowy serwis na terenie całej Polski.

Współpracuj z najlepszymi – doświadczony partner w biznesie

Budowa stacji paliw to kosztowna, ale potencjalnie bardzo intratna inwestycja, która wymaga specjalistycznej wiedzy. Nie trzeba jednak spędzać setek godzin na szkoleniach i nauce na własnych błędach, gdyż firma Corrimex proponuje poza montażem odpowiedniego sprzętu także pomoc merytoryczną. Wsparcie prac projektowych infrastruktury, ustalenie umiejscowienia obiektu i określenie, jakie wyposażenie stacji benzynowej będzie optymalne — to bezcenna wiedza, która może zaważyć na sukcesie lub porażce przedsięwzięcia. Dlatego zdecydowanie warto współpracować z najlepszymi — doświadczonymi od wielu lat specjalistami z firmy Corrimex. Kontakt z przedstawicielem firmy, rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie dla nowo budowanej stacji paliw!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *