Apartamenty na cyprze
Ogolne

Inwestycja w apartamenty na Cyprze – Szansa na zysk i egzotyczny wypoczynek!

Inwestycja w nieruchomości zlokalizowane w ciepłych krajach europejskich to trend, który utrzymuje się u polskich inwestorów od wielu lat. W ten sposób można zapewnić sobie stabilny przychód pasywny, a także zagwarantować sobie super miejsce na egzotyczny wypoczynek. Jedną z ciekawych opcji pozostaje zakup nieruchomości na Cyprze Północnym. W jego przeprocesowaniu mogą pomóc Ci specjaliści z RT Invest.

Cypr jako atrakcyjne miejsce pod inwestycje

Cypr Północny ma sporo zalet jako miejsce zakupu nieruchomości inwestycyjnej. Bezsprzecznym atutem Wyspy Afrodyty jest doskonała pogoda. Słońce świeci tam średnio powyżej 300 dni w roku, a okres wakacyjny trwa nawet 9 miesięcy. Przekłada się to na wydłużony okres potencjalnych wynajmów krótkoterminowych w roku. Dzięki temu zwrot z inwestycji można osiągnąć jeszcze szybciej. Poza pogodą kolejnym atutem Cypru Północnego jest korzystne prawo podatkowe. Zgodnie z nim zakup nieruchomości nie jest obarczony dużymi kosztami podatkowymi, a utrzymanie nieruchomości jest tańsze, niż w przypadku takich lokalizacji jak Włochy i Hiszpania. Obecnie loty na Cypr oferowane są przez tanie linie lotnicze z wielu miast w Polsce. Regularnie na Wyspę Afrodyty latają również samoloty z innych krajów, a wśród turystów dominują Europejczycy i Azjaci. Dla inwestora nie bez znaczenia jest także to, że w przypadku Cypru nieruchomości zlokalizowane w luksusowych kurortach wakacyjnych można kupić w porównywalnych cenach, co w Polsce, a czasem nawet znacznie taniej. 

Stabilny przychód pasywny 

Inwestycja w apartamenty na Cyprze to szansa na stabilny przychód pasywny. Szacuje się, że tego typu zakup powinien zwrócić się już w ciągu 8-10 lat. Już na etapie odbioru nieruchomości od dewelopera może ona zyskać na wartości do 30%. Ponadto roczny zwrot w przypadku udostępniania mieszkania lub domu pod wynajem krótkoterminowy to około 10%. To wyniki, które trudno byłoby osiągnąć w Polsce, dlatego Cypr Północny cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród świadomych inwestorów.

Przeczytaj również:  Jakie są najbezpieczniejsze metody płatności online?

Pomysł na udane egzotyczne wakacje

Oczywiście nieruchomość na Cyprze kupuje się nie tylko pod kątem przychodu pasywnego. Apartament zlokalizowany w luksusowym kurorcie nad pięknym i ciepłym Morzem Śródziemnym to również doskonałe miejsce na rodzinne wakacje. Inwestorzy często rezerwują dla siebie czas w roku, kiedy apartament nie jest dostępny do wynajmu zewnętrznego. Wówczas nieruchomość użytkowana jest przez właściciela, który cieszy się piękną pogodą, smacznym jedzeniem i wyjątkowym klimatem Cypru Północnego. Widać tu przenikanie się kultury europejskiej i arabskiej, co przekłada się na egzotykę tego miejsca. Dobra infrastruktura rozrywkowa i otwartość Cypryjczyków sprawiają, że to doskonałe miejsce na wakacje o każdej porze roku. 

Zobacz też: Jak zrobić udane zdjęcie z lustrem?

RT Invest jako niezawodny partner w zakupie nieruchomości na Cyprze

Osoby chcące ulokować kapitał w nieruchomość na Cyprze Północnym, powinny zainteresować się propozycją pakietu inwestycyjnego przygotowaną przez zespól RT Invest. To renomowana agencja nieruchomości na Cyprze, które od lat wspiera Polaków w wyszukiwaniu nieruchomości, procesowaniu ich zakupu, a także w ich obsłudze. Podmiot stał się oficjalnym przedstawicielem najlepszych cypryjskich deweloperów na rynek polski. Dzięki temu oferuje inwestorom nowe nieruchomości zlokalizowane w prestiżowych i luksusowych kurortach, które można kupić w atrakcyjnych cenach. Bez wątpienia w ofercie przygotowanej przez biuro nieruchomości na Cyprze RT Invest znajdziesz prawdziwe perełki. 

Co obejmuje pakiet inwestycyjny?

Pakiet inwestycyjny oferowany przez RT Invest to kompleksowa współpraca. Specjaliści marki nie pobierają wynagrodzenia od inwestora za pomoc w znalezieniu nieruchomości i wsparcie w procesie zakupowym. Dotyczy to również kwestii administracyjnych. Ponadto eksperci RT Invest monitorują i przedstawiają aktualne postępy w budowie nieruchomości, a także przygotowują ją do odbioru przez inwestora. W pakiecie inwestycyjnym dostępne jest również zarządzanie najmem oraz obsługa posprzedażowa. Biuro sprzedaży oferuje opcje zakupu nieruchomości z planem sprzedaży z oprocentowaniem 0%. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z ekspertem RT Invest w celu zapoznania się ze szczegółowymi warunkami współpracy. 

Przeczytaj również:  Płyn do higieny intymnej a naturalne pH: Dlaczego to takie ważne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *